10.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Novosedly vyloupily Novou Včelnici a nadělily jí šest branek

18

Osm branek bylo k vidění na hřišti Nové Včelnice v 10. kole Okresního přeboru. Domácí fotbalisté mysleli na vítězství, jenže hostující tým rozhodl o výsledku už v první půli a vyvezl tři body. Dvě branky vstřelil hostující Lukáš Voldřich.

SK Novosedly n. Než
Pavel Fryš: Úvod zápasu se nám vydařil znamenitě a v 3. minutě jsme vedli 2:0. Domácí sice poté snížili, ale nám se podařilo navýšit poločasové skóre až na 5:1 pro nás. Ve druhém poločase už tolik branek nepadlo, ale šancí měla obě mužstva dost. Nám se dařilo proměňovat vypracované šance, široké hřiště vyhovovalo hlavně rychlému Hladílkovi, prim ale hráli všichni, hlavně středová řada.