6.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

20. T. Láf , 40. P. Bena , 45. T. Láf , 63. P. Bena , 69. T. Láf - 15. P. Zeman , 24. L. Voldřich
20

Po venkovní porážce v Chlumu tentokrát Číměř v 6. kole Okresního přeboru nezaváhala a dokonce si vyšlápla na Novosedly. Hosté hráli s domácími dlouho vyrovnaný duel, ale ve druhém poločase odešli a Číměř zvítězila 5:2, třikrát se trefil Tomáš Láf.

SK Novosedly n. Než
Pavel Fryš: Úvod zápasu nám celkem vyšel, vedli jsme 1:0 a 2:1, ale při tomto stavu jsme neproměnili dvě tutovky a místo toho, aby jsme pohlídali konec poločasu, tak jsme dostali v posledních pěti minutách dva goly. Ještě po půlce jsme po rohu měli velkou šanci, ale Marsa hlavou nastřelil záda svého spoluhráče. Pak už byli domácí jasně lepší, náš golman chytil tři jasné goly. Když to shrnu, tak směrem dopředu se nám celkem dařilo, šancí jsme si vytvořili také dost, ale vzadu to byl průchoďák a rozhodla kvalita v koncovce a proto tři body berou domácí. My se musíme připravit na nadcházející víkend, kdy nás čekají Slavonice a hned v úterý v dohrávce Peč, takže velmi kvalitní soupeři.

Číměř
P. Podolský [-] - M. Běhoun [-] , P. Bena [-] , P. Hornek [-] , J. Kaiseršot [-] , T. Láf [-] , K. Mihulka [-] , J. Strejček [-] , M. Veith [-] , R. Sehner [-] , J. Schramhauser [-]

M. Malý [-] - J. Kypta [-] , R. Poborský [-] , J. Marsa [-] , P. Zeman [-] - J. Mazanec [-] , S. Šmíd [-] , D. Kroupa [-] , M. Hladílek [-] , L. Voldřich [-] - P. Hrubý [-]

ŽK: 25. J. Drábik - 7. P. Hrubý .
Hráči zápasu: T. Láf , M. Veith .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: CIGÁŇ Roman - KREJNÍK Petr, ŠVEC Bohumil.