Novosedly předvedly proti Staré Hlíně skvělý obrat z 0:2 na 3:2

52. P. Hrubý , 63. R. Poborský (p.) , 86. D. Kroupa - 43. M. Vonka , 54. D. Kroupa (vl.)
21

Novosedly ve šlágru 5. kola Okresního přeboru přivítaly Starou Hlínu a po prvním poločase to s nimi nevypadalo dobře. Stará Hlína předvedla efektivitu v koncovce a vstřelila dva góly. Ve druhém dějství však domácí vyrovnali na 2:2 a čtyři minuty před koncem Kroupovo brankou strhli zápas na svou stranu. Novosedly tak vyhrály 3:2 a jsou na čtvrtém místě.

SK Novosedly n. Než
Pavel Fryš: K tomu zápasu jsme přistupovali s velkým respektem, neboť máme ještě některé hráče mimo hru. První poločas byl vyrovnaný, gol jsme dostali těsně před odchodem do šaten. Po deseti minutách druhé půle jsme si dali ukázkový vlastní gol a hosté jen z půlky hřiště sledovali jak zvyšují na 2:0 prakticky bez svého přičinění. Vypadalo to, že nás to zlomí, ale opak byl pravdou. Brzy jsme Hrubým snížili a po faulu na Hladílka vyrovnal z penalty Poborský. Poté oba týmy chtěly strhnout vítězství na svou stranu. Když už to vypadalo na remízu, tak čtyři minuty před koncem dal vítězný gol hlavou Kroupa. Stěžejní byl návrat Poborského na post stopera a vysunutí Kroupy do zálohy. Celkem vyrovnané utkání jsme strhli na svou stranu nezměrnou bojovností, za což patří dík celému mančaftu. Oproti zápasu v Popelíně to byl obrovský rozdíl co se výkonu týče.

Počet diváků: 110. Rozhodčí: JANÍČEK Marek - ŠVEC Bohumil, KOŘÍNEK Luboš.