3.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

65. J. Haňur , 83. D. Valenta - 46. M. Ponec , 58. J. Brom
13

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Lukáš Ponec (hráč): Dlouhé roky jsme ze Stropnice nepřivezli žádný bod a to jsme chtěli tentokrát změnit. V první půli jsme si vytvořili několik příležitostí, ale ani jednou jsme brankáře Josefíka nepřekonali. Domácí naší obranu vyzkoušeli sporadicky a tak první půle skončila bez branek. Do druhé půle jsme měli famózní vstup, kdy jsme ve 46. minutě rozehráli šikovně roh a brácha prostřelil domácího gólmana. O 12 minut později jsme vedli už 2:0. Láďa Nesvačil našel ve vápně nadýchaným centrem Jardu Broma a ten krásně hlavou přehodil brankáře Josefíka. Byli jsme ve velké euforii a místo toho, abychom přidali třetí gól, tak jsme dvakrát sami inkasovali. Když vezmu celý průběh zápasu a počet šancí na obou stranách, tak remíza byla asi spravedlivá.