9.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2021-2022

Zápas byl zrušen

Dobrá Voda zdemolovala domácí Olešník B/Temelín

23. J. Marek , 32. D. Serbin , 34. D. Serbin , 38. P. Mach (vl.) , 50. D. Serbin , 60. J. Marek , 66. J. Šteyer , 70. D. Serbin , 72. J. Šteyer , 89. J. Šteyer
15

V neděli 10.10. hostil Olešník B Dobrou Vodu, a to již tradičně na perfektním hřišti v Temelíně.  Olešník B se krčí na posledním místě se 4 body a rád by se by se dotáhl na ostatní tými, ale proti Dobré Vodě ho nečekalo nic lehkého. Dobrá Voda jde výsledkově nahoru a přes porážku se Zliví si v minulém kole poradila se Srubcem.

Serbin se do poločasu trefil dvakrát

Hosté již od začátku zápasu potvrzovali roli favorita a většinu času drželi míč na svých kopačkách. Zkušenější tým Olešníku zvládal rozehrávku od zadních řad, ovšem co se týče hry do útoku, tam nebyl moc úspěšný. Skóre otevřel ve 23. minutě Jakub Marek a dále přidal do půle dva góly Dmytro Serbin. Ve 38. minutě si vstřelil gól do vlastní sítě vstřelil Petr Mach a bylo to 0:4. Hra byla v kompletní režii hostujícího týmu, který moc chyb nedělal a neustále se tlačil do útoku.

Gólový účet se zastavil až na čísle deset

Druhý poločas navazoval na ten první v tom, že za otěže zápasu tahal hostující tým. Hned po začátku druhého dějství se trefil opět Dmytro Serbin, který tímto gólem zkompletoval hattrick. 0:5 Domácí tým se nedostával do hry a často ztrácel balony na vlastní polovině. Tyto chyby dokázali potrestat rychlí útočníci hostujícího mužstva. V 60. minutě vstřeil svou druhou branku Jakub Marek. 0:6 V 66. minutě vstřelil svou první branku utkání Jakub Šteyer a následně přidal svojí čtvrtou branku Dmytro Serbin. 0:8 Hosté byli při chuti, a tak se ještě dvakrát trefil Jakub Šteyer a i on zkompletoval hattrick. Zápas tedy skončil 0:10

SK Dobrá Voda
Filip Novák (hráč): Tento zápas jsme hráli dobře a domácí tým do ničeho moc nepustili. Jsem za celý tým rád, že jsem dokázali vyhrát takovýmto výsledkem, ale našim hlavním cílem bylo přivézt z venku 3 body, a to se nám taky povedlo. Teď musíme dobrý výsledek potvrdit doma proti rezervě Jankova.

FK Olešník B / Temelín
O. Cihla [-] - M. Šálený [-] , L. Zimandl [-] , P. Mach [-] , M. Turek [-] , J. Pešek [-] , J. Petr [-] , A. Novák [-] , O. Jirák [-] , M. Tomka [-] , A. Kotlár [-]

J. Pauer [-] - P. Choboda [-] , D. Šedivý [-] , T. Valenta [-] , D. Hostek [-] , J. Marek [-] , P. Hoffmann [-] , P. Pajerský [-] , J. Šteyer [-] , F. Novák [-] , J. Štorek [-]

ŽK: 20. P. Mach , 52. J. Pešek - 84. D. Hostek .
Hráči zápasu: D. Serbin , J. Štorek , J. Šteyer .
Počet diváků: 64. Rozhodčí: ŠPELINA Miloslav - GRANEC Robert, RYŠLAVÝ Jaroslav.