9.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2021-2022

--

Římov zlomil sérii porážek a zvítězil nad Rudolfovem B

10. R. Chyňava , 10. J. Daniel , 44. T. Carda , 87. T. Carda
15

Rudolfov ,,B“ zavítal na hřiště Římova k důležitému utkání pro obě mužstva. Rudolfov po skvělém vstupu do sezóny prohrál poslední dva zápasy a klesá tabulkou. Římov prohrál poslední 4 duely se skóre 2:11 a v tomto duelu na domácím hřišti chtěli tuto sérii zlomit

V 10. minutě domácí dvakrát udeřili

Domácí tým byl v úvodu utkání aktivnější a brzy ze své aktivity těžili. V 10. minutě po faulu na Římovského Fialu se k exekuci pokutového kopu postavil Roman Chyňava a nedal gólmanovi šanci. 1:0 Děsivá 10. minuta přinesla pro hosty další pohromu, kdy prakticky po rozehrávce a rychlé akci Římova vstřelil další branku Jakub Daniel a bylo to během chvíle 2:0 Po těchto brankách se hra uklidnila, ale domácí zůstali stále mírně aktivnější. Těsně před poločasem ve 44. minutě poslal do vápna centr Žáček, ten si našel Tomáš Carda a uklidil ho do sítě. 3:0

Druhý poločas se jen už dohrával

V druhém poločase se hosté zlepšili a hra se opticky vyrovnala. Do vyložených šancí se ovšem nedostávali a Římov si pohodlně hlídal vybudovaný náskok z prvního poločasu. Hra v druhém poločase moc fotbalových fanoušků nenadchla, ale nakonec se v závěru aspoň dočkali další branky. V 87. minutě se po průniku hostující obranou dostal k zakončení Šmíd, ale svou střelu zamířil jen do tyče, ovšem k neštěstí Rudolfova se míč odrazil před dobíhajícího Tomáše Cardu, který ho pohodlně dorazil do odkryté branky. 4:0 To bylo poslední, co se v utkání stalo a domácí se tak mohli radovat z cenné výhry a ukončení černé série.

TJ Sokol Římov
Pavel Crkva (hráč): Důležité tři body, doufám že budeme pokračovat v podobných výkonech.

SK Rudolfov B
Jaroslav Machovec (hráč): V úvodu zápasu se projevila nesehranost naší improvizované sestavy, jelikož nám několik hráčů základní sestavy chybělo. Římov byl lepším týmem na trávníku a naše chyby hned třikrát potrestal. Do druhé půle jsme nastoupili aktivněji, ale i přes počáteční tlak se nám bohužel nepodařilo vytvořit si vyložené šance ke skórování. Římov v poklidu zápas dohrál a v úplném závěru ještě z brejku přidal čtvrtý gól. Domácí zaslouženě vyhráli a nám nezbývá než tento výsledek odčinit příští týden s Hlubokou.

J. Kothánek [-] - F. Šmíd [-] , P. Hynšt [-] , J. Blažek [-] , L. Froněk [-] , J. Daniel [-] , T. Michalko [-] , M. Koupal [-] , P. Žáček [-] , R. Chyňava [-] , R. Brožka [-]

J. Kotek [-] - P. Irmiš [-] , A. Bajer [-] , M. Kešner [-] , J. Kovařík [-] - M. Tušl [-] , O. Pekárek [-] , P. Bláha [-] , J. Machovec [-] , M. Kocina [-] - J. Justin [-] -

Hráči zápasu: M. Koupal , T. Carda .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ZEVL Karel - POJAR Pavel, FEITL Jaroslav.