3.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2021-2022

--

Souboj budějovických rezerv skončil vítězstvím domácích.

26. S. Hlavinka , 50. J. Zýka (p.) , 67. T. Kadlec , 80. S. Hlavinka - 22. M. Kocina , 32. D. Hlavatý
15

Na hřiště Lokomotivy ČB přijela stoprocentní rezerva Rudolfova, která chtěla prodloužit vítěznou sérii. Naproti tomu trápící se Loko ,,B" chtělo konečně bodovat

Vyrovnaný druhý poločas vyšel lépe hostím.

První polovina zápasu nabídla vyrovnanou hru ve středu hřiště. Ve 22. minutě se dostal po průniku obranou Martin Kocina a střelou pod břevno nedal gólmanovi šanci. 0:1 Vedení netrvalo dlouho, kdy po se po chybě hostující obrany dostali k míči domácí. Stanislav Hlavinka dostal přihrávku za obranu, kličkou do protipohybu obehrál brankáře Adamce a zakončil do prázdné brány. 1:1 Hosté se dostali opět do vedení ve 32. minutě po standardní situaci, kdy si na pěkný centr do vápna naskočil Daniel Hlavatý. 1:2 Do konce poločasu se již nic zajímavého nestalo.

V druhé polovině skórovali jen domácí.

Rezerva Rudolfova nechytila úvod druhé půle a v 50. minutě darovala domácím penaltu, kterou s přehledem proměnil kapitán Jonáš Zýka. 2:2 V 67. minutě se domácí dostali ke standardní situace. Střelu hostující brankář Adamec pouze vyrazil před sebe a dobíhající Tomáš Kadlec dorazil míč do brány. 3:2 Snahu o vyrovnání definitivně ukončil v 80. minutě domácí Stanislav Hlavinka, kdy po pěkné kombinační akci zakončoval již do odkryté branky. 4:2 Hosté se už na nic nezmohli a tak LOKO ,,B“ dokonalo obrat a připsalo si první body

SK Rudolfov B
Daniel Hlavatý (hráč): Zápas se nám vůbec nepovedl, nedokázali dostat do tempa. Kazili jsme přihrávky, kombinovat jsme v podstatě nedokázali a navíc jsme předvedli spoustu individuálních chyb, které domácí potrestali. Na příští zápas se musíme lépe připravit a zápas na Loko pustit z hlavy. Domácím gratuluji k první výhře v sezoně.