12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2021-2022

--

--

Horní Suchá porazila Hnojník a nadále atakuje špičku tabulky

16

Souboj zkušeností a dravého mladí. I tak by se dalo nazvat utkání 12. kola CANIS 1.B třídy mezi domácím Hnojníkem a Horní Suchou. Vzhledem k vynuceným absencím nastoupila obě mužstva v pozměněných sestavách. Devítiletý rozdíl ve věkovém průměru zahajovacích sestav tak byl předzvěstí zajímavé konfrontace.

První branka padla až v samotném závěru

Začátek utkání měla sice Horní Suchá mírnou převahu, ovšem špatnými prvními doteky se několikrát připravili o slibné šance. Hnojník se v prvním poločase do výraznější šance nedostal. Ve 43. minutě vstřelil po centru Tomáše Wojtyny premiérovou branku v dresu Horní Suché odchovanec Filip Přichystal. Do kabin se tak šlo za stavu 0:1.

Domácí v úvodu druhé půle zaspali

Hned ze startu druhého poločasu se prosadil po pěkné individuální akci další premiérovou trefou další odchovanec Dominik Pastušek - 0:2. Hnojník poté převzal iniciativu, do šancí se ale přes hostující obranu dostával jen těžko. Po sléze bylo k vidění několik povedených akcí na obou stranách, ale finální fáze vázla. Další branka už nepadla, a tak v nepříliš pohledném utkání si Horní Suchá odváží z Hnojníku důležité 3 body.

Sportovní klub Horní Suchá
Zdeněk Menoušek: Tentokrát jsme vyhráli, ale hra byla zvláště v druhé půli z naší strany mizerná.

TJ Sokol Hnojník
M. Lamoš [-] - D. Rusek [-] , J. Škola [-] , D. Bolek [-] , Š. Grochal [-] , V. Zábelka [-] , V. Kaňok [-] , A. Klus [-] , J. Kozel [-] , P. Rusz [-] , L. Brzuchanski [-]

T. Herdzina [-] - D. Dawid [-] , F. Kux [-] , T. Nový [-] (46. F. Kulich [-] ) , F. Přichystal [-] (76. A. Valášek [-] ) , R. Kubját [-] , T. Wojtyna [-] , D. Pastušek [-] , J. Rychtařík [-] (63. V. Michailidis [-] ) , A. Ševčík [-] , J. Janovský [-]

ŽK: 47. D. Dawid , 81. T. Herdzina , 90. T. Wojtyna .
Místo: Hnojník. Počet diváků: 95. Rozhodčí: SKLÁŘ Jiří - JUŘIČKA Jiří, KREŽELOK Ondřej.