Petřvald roznesl Nýdek čtyřmi góly

24

Nýdek se představil na hřišti TJ Petřvald. Petřvald byl od úvodních minut lepším týmem. V článku naleznete i sestřih a fotogalerii.

Petřvald se dostal do dvoubrankového vedení

Do utkání nastoupil za Petřvald s kapitánskou páskou Václav Zajíček. Příliš dlouho si, roli kapitána, ale neužil. V 15.minutě si nešťastně vyhodil loket po pádu v souboji, kdy na něj dopadl hráč soupeře.

O čtyři minuty později se už pro Petřvald děly o mnoho radostnější chvilky. Po akci z levé strany se po nedůrazu v obraně Nýdku prosadil Mikulec.

Poté se hra vyrovnala a na další branku jsme čekali až do 39.minuty. To se střelou z půlkruhu prosadil Matějek. Do kabin šli spokojenější domácí s vedením 2:0.

Další dvě branky určily konečné skóre

Druhý poločas se nesl v bojovném duchu. V 65.minutě vystřídal Novotný střelce Mikulce. Jeho roli na hřišti zastal dokonale už pár vteřin po jeho nástupu na hřiště se prosadil střelou k tyči a zvýšil už na 3:0. V 75.minutě se k míči po chybě hostujícího záložníka v rozehrávce. Budina se dostal do úniku na brankáře Stacha, kterého obstřelil a zakončil zápas na 4:0.

Video z utkání

TJ Sokol Nýdek
Viktor Polok: Na míči to bylo vyrovnané utkání, místy jsme byli i lepší, bohužel s jednou střelou na branku (nastřelená tyč po přímáku) si nejde odvést žádné body, Petřvald byl dopředu agresivnější a dokázal své šance dotáhnout až do konce, nás od většího přídělu zachránil brankář Stach, který chytil kromě penalty minimálně tři góly.

Místo: Petřvald. Počet diváků: 95. Rozhodčí: BARTOŠ Ivan - HRŇA Petr, RAZIMA Josef.