--

--

Ve Vyškově bylo po půli hotovo

0

Břeclav nenavázala na poslední povedené výkony a domácí po dvou porážkách zabrali.

Stříž nasměroval Vyškov za třemi body

Osmá minuta přinesla první gól zápasu a první radost na domácí straně. Urbančok se nenechal rozhodit faulem, z poskytnuté výhody adresoval přesnou uličku do běhu Střížovi, který se v zakončení nemýlil. Břeclav vypadla z role. Přerovský po spolupráci s Urbančokem ještě neuspěl, ale ve 14. minutě si Stříž, nabitý sebevědomím po první trefě, pohrál s několika protihráči a opět nedal Kunickému šanci. A domácí aktivitě nebylo konec. Roh Urbančoka se po perfektně zahraném signálu dostal až na hlavu Krejčího, ten ale v jasné pozici zaváhal. Ve 22. minutě Kunický jen vyrazil centr Stříže a Přerovský měl na kopačkách třetí branku, jenomže přestřelil. Hosté byli nejblíže gólu ve 33. minutě, ale jejich akci nakonec ukončil faul na brankáře Kollára. A tak závěr půle patřil domácím. Hodinářův roh putoval přes Krejčího ke Studenému, který nemilosrdnou ránou upravil na 3:0. Břeclav předvedla hodně odevzdaný výkon a domácí se v první půli ani moc nenadřeli…

Břeclav byla neškodná

A obraz hry se nezměnil ani ve druhé půli. Do toho už se mezi břeclavské tyče postavil brankář Lešňovský, který nahradil Kunického. A hned byl zaměstnán Přerovským. A v 55. minutě hostující gólman vychytal Stříže, který si tak musel nechat zajít chuť na hattrick. A stejný souboj ovládl muž s rukavicemi i v 59. minutě. Lešňovský ale už nemohl stačit na kličku Urbančoka – 4:0. A po Urbančokově přihrávce dal v 70. minutě konečnou podobu výsledku Novotný, poté už se utkání jen dohrávalo. Vyškov si přispal jednoduše dosažené tři body.

MSK Břeclav
Ivan Dvořák (trenér): „Nástup Vyškova jsme nezachytili, na našich hráčích se snad nejvíce za poslední dobu projevilo, že většina z nich hraje třetí ligu první rok, někteří teprve od začátku jara. Máme před sebou ještě tři kola, stále pomýšlíme na záchranu, ta se ale stává stále méně reálnou. Snad nasbírané zkušenosti naši mladí hráči uplatní v příští sezóně. Dnes nás Vyškov doslova přejel.“

MFK Vyškov
L. Kollár [-] - J. Krejčí [-] , D. Hodinář [-] - L. Lahodný [-] , F. Studený [-] (72. M. Žoček [-] ) - M. Holub [-] (72. J. Lička [-] ) , D. Urbančok [-] , M. Stříž [-] , D. Přerovský [-] - V. Novotný [-] (78. T. Netopil [-] ) , D. Němeček [-]

MSK Břeclav
D. Kunický [-] (46. T. Lešňovský [-] ) - T. Košut [-] , R. Svoboda [-] (75. D. Presl [-] ) , J. Hloch [-] , M. Wallisch [-] - M. Vojtěšek [-] , C. De [-] , M. Sycha [-] (74. T. Horčička [-] ) , P. Simandl [-] - J. Motyčka [-] , M. Světlík [-] -

ŽK: 33. F. Studený , 82. L. Lahodný , 89. D. Urbančok - 19. C. De , 30. P. Simandl , 52. M. Vojtěšek .
Místo: tráva. Počet diváků: 236. Rozhodčí: Hanák Petr - SILNÝ Zdeněk, PÁRAL Roman.