7.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Divoká přestřelka přinesla zasloužené tři body,

34. A. Chumchal (p.) , 50. T. Izaiáš , 51. A. Chumchal (p.) , 75. D. Šlampiak , 77. L. Golasowski , 81. J. Pešek , 82. A. Chumchal - 3. D. Coufal (p.) , 54. A. Taraba , 55. A. Taraba , 59. M. Vavroš
5

Zápas 7. kola v sobotu v Albrechticích byl pro Baník proti Jistebníku.

Utkání začalo pro Baník ne moc dobře, jelikož již ve 3. minutě z pokutového kopu šli hosté do vedení. Baník dokázal se prosadit až, ve 34. minutě, kdy se prosadil Antonín Chumchal také z pokutového kopu. Skóre zápasu tak bylo po prvním poločase vyrovnané, 1:1.

Do druhého poločasu se ale s brankami doslova roztrhl pytel

Nejprve v 50. minutě poslal Baník do vedení Tomáš Izaiáš. Hned nato navýšil vedení Baníku Antonín Chumchal opět z pokutového kopu. Hosté však v rozmezí šesti minut dokázali skóre utkání otočit ve svůj prospěch. Ale vedení hosté neudrželi, jelikož v 75. minutě střídající Dominik Šlampiak vyrovnal a za dvě minuty vrátil vedení Baníku svým premiérovým gólem v dresu Baníku v mistrovském utkání Lukáš Golasowski. V závěru utkání ještě Baník dokázal svému soupeři vstřelit dvě branky, o šestou trefu se postaral Jiří Pešek a v 82. minutě ještě skóre vylepšil svým třetím gólem v utkání Antonín Chumchal, který uzavřel divoké skóre utkání. Baník tak doma zaslouženě vyhrál tuto přestřelku výsledkem 7:4 a před středečním pohárovým zápasem se si připsal druhou výhru v sezóně.