7.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

Soupeři se rozešli smírně

22

Ludgeřovice remizovaly s Malými Hošticemi.

Také v nedělním duelu mezi Ludgeřovicemi a Malými Hošticemi se zrodila remíza. Hosté zažili hororový vstup do zápasu. Neuběhla totiž ani minuta, když Kostka posílal malou domů gólmanovi Greipelovi, kterému balon přeskočil nohu a vše ještě jistil před brankovou čárou Bélai – 1:0. Tým z Hlučínska pak ještě zahrozil nepřesnou hlavičkou Feketeho po rohu Fojtíka, ale potom se z trávníku na dlouho vytratil. Malé Hoštice se uvedly nebezpečnou ranou Ondřeje Šafarčíka, kterou vytlačil gólman Hájek. Střela Adamčíka následně putovala vedle a hosté se neprosadili ani po pěkné kombinaci Dominika Klingera s Ondřejem Šafarčíkem. Těsně před přestávkou se ještě šikovně uvolnil Dominik Klinger, ale Hájek opět kraloval. Druhou půli otevřela příležitost Ondřeje Šafarčíka a pak se dostali ke slovu borci z Ludgeřovic. Chleba se lámal po kolmici Pěntky na Bélaie, který orazítkoval tyčku. Střídající Pěntka potom vyslal do nájezdu Feketeho, ale hosté i tuhle možnost soupeře přečkali bez úhony. Malým Hošticím se to vyplatilo necelou čtvrthodinku před závěrečným hvizdem. Dotěrný Adamčík obral o balon váhavého Gellnera, pokus Dominika Klingera vyrazil Hájek k mladíčkovi Rychlému a ten zajistil svému mužstvu cenný bod. Úplně na konci mohl rozhodnout Pěntka, jenže po dlouhém autu Vojtěcha Šafarčíka zatřásl pouze břevnem.

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka, útočník Ludgeřovic: „Dneska jsme si nezasloužili zvítězit. Malé Hoštice byly lepší a vytvořily si i více šancí. My jsme sice v úvodu vstřelili dost šťastnou branku, ale jinak nám to v prvním poločase moc nešlo. Je velká škoda, že jsme po přestávce nepřidali druhý gól, protože to už by se soupeři těžce otáčelo. Remíza asi odpovídá průběhu utkání.“

TJ Slavia Malé Hoštice
Roman Grygarčík, trenér Malých Hoštic: „Bod z venku se vždycky počítá. Ludgeřovice na nás v úvodních minutách vletěly, když nás vysoko presovaly. Takhle nás vlastně donutily k velké chybě, po které šly do vedení. Od takové dvacáté minuty jsme ale byli jasně lepší a zaslouženě jsme vyrovnali. V závěru jsme to chtěli zvrátit v náš prospěch. Remízu bereme.“

T. Hájek [-] - K. Bélai [-] , K. Jiříček [-] (46. M. Pěntka [-] ) , D. Fekete [-] (85. D. Hurina [-] ) , D. Martiník [-] , T. Gellner [-] , J. Němec [-] , D. Rozhon [-] (66. V. Šafarčík [-] ) , L. Fojtík [-] , M. Postředník [-] , T. Zbořil [-] (46. J. Mudroch [-] )

J. Greipel [-] - J. Lichovník [-] , P. Stříbrný [-] (72. A. Rychlý [-] ) , J. Droppa [-] , J. Chřibek [-] , O. Šafarčík [-] , D. Schrom [-] , D. Klinger [-] , M. Adamčík [-] (89. M. Holčapek [-] ) , D. Pospěch [-] (18. P. Mlýnek [-] ) , D. Kostka [-]

ŽK: 63. D. Klinger , 71. P. Stříbrný .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: ZÁVODNÝ Vít - CHÝLEK Martin, BARTEK Libor.