6.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Kobeřice doma přetlačily Jakubčovice

11

Kobeřice se ujaly těsně před pauzou vedení, ale Jakubčovice hned vyrovnaly. Rozhodující branku vsítili domácí deset minut po pauze.

Nerozhodný poločas

Kobeřice doma přivítaly Jakubčovice. První půlhodina na hřišti nepřinesla divákům nic zajímavého. Hrálo se prakticky bez šancí. V 37. minutě vystřelil zpoza šestnáctky nenápadně domácí Krau, a míč se zastavil až v hostující síti - 1:0. Domácí se ale radovali jen chvilku, protože hosté z rozehrávky, odcentrovali do vápna, kde stál Chalupa, jehož hlavička znamenala srovnání skóre zápasu - 1:1. Poločas tak skončil 1:1.

Kobeřice rozhodly

Začátek druhého poločasu byl ve znamená sólového nájezdu Krauta a na druhé straně šance hostující družiny, kterou překazil obětavě hrající Stuchlík. Rozhodující moment zápasu se zrodil v 56. minutě, když se Kraut zmenil v asistenta, a Šimeček zamířil levačkou nechytatelně k tyčce - 2:1. Jakubčovice mohly srovnat krok, ale jejich nebezbečný přímý kop zlikvidoval brankář Štencel. Kobeřice si už tři body udržely.