11.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Tečovický Bivoj si ve Slavkově pod Hostýnem s chutí zastřílel

11

Fotbalisté Tečovic zavítali pod Hostýn a chtěli zde potvrdit stoupající formu. To se jim nakonec povedlo a opanovali již první dějství. Ve druhém poločasu přidal Bivoj další tři branky.

Hosté vstřelili dvě branky

Facebook Tečovic:

Za chladného počasí měli hosté celý zápas pod kontrolou a dokázali to i brankově zúročit. Do vedení je už v jedenácté minutě dostal Frkal, když jeho střela(centr) z dálky propadla nešťastně brankáři mezi rukama. Do poločasu se trefil ještě Tomáš Plachý a  hosté vedli 0:2. Po druhé brance Tečovice zvolnili a hra upadla do průměru. Ve druhém poločase si hosté opět zabrali a nepustili Slavkov k ničemu vážnějšímu a bylo jen otázkou času, kdy a kolik přidají dalších branek. Od výraznější pohromy zachránil domácí gólman Dolák, který měl ve druhé půli několik výborných zákroků.

Hosté přidali další branky

Důležitý je pro hosty  účinný obrat v koučování týmu při samotném utkání a posun z kalných vod tabulky směrem ke středním klidovým vodám. Doufejme, že herní mizérie tým už opustila a k těžším zápasům, které jej nyní čekají (do Lužkovic a doma s Mladcovou), nastoupí reprezentace Bivoje s vylepšeným sebevědomím. Potěšující je bojovný duch týmu a herní zkušenost Frkala a Plachého, kteří neodmítli návrat k týmu a jejich pomoc je znát. Bivoj si tak odváží domů na Zlínsko vysokou výhru a v tabulce 1. B třídy pomaličku stoupá nahoru.

TJ Sokol Tečovice
Vladimír Kundera, činovník: Ze Slavkova pod Hostýnem si zaslouženě odvážíme vysokou výhru. Svoji převahu jsme dokázali vyjádřit i střelecky.

TJ Slavkov pod Hostýnem
P. Dolák [-] - L. Urbánek [-] , J. Pavlica [-] (41. D. Kouřil [-] ) , R. Ponížil [-] (88. A. Čuba [-] ) , M. Bureš [-] , O. Kužel [-] , J. Krajcar [-] , D. Mrázek [-] , P. Darebníček [-] , T. Hasilík [-] (57. J. Čačala [-] ) , Z. Sadil [-]

Z. Jokl [-] - M. Frkal [-] , D. Dorazín [-] (89. T. Gregůrek [-] ) , D. Chovanec [-] , D. Vrága [-] , A. Ondík [-] (30. M. Juhaňák [-] ) , R. Závoda [-] , D. Holman [-] , M. Dorazín [-] , J. Vopatřil [-] (79. M. Brunclík [-] ) , T. Plachý [-]

ŽK: 27. R. Ponížil , 53. O. Kužel - 32. D. Dorazín , 50. D. Vrága .
Hráči zápasu: M. Bureš - M. Frkal , T. Plachý .
Počet diváků: 105. Rozhodčí: DOSTÁLEK Josef - URBAN Josef (N), SOJÁK Roman (N).