11.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Zápas byl zrušen

Mladcová potvrdila v Hulíně roli favorita

11

Lídr tabulky rozhodl o své jasné výhře již v prvním dějství, kdy se mu podařilo vstřelit tři branky. Ve druhé půli hosté své vedení ještě navýšili a domácím nakonec nadělili rukavici.

Hosté vstřelili tři branky

web Admiry Hulín:

V neděli 10.10.2021 se našem trávníku představí lídr soutěže z Mladcové, který si vzhledem k našemu postavení v tabulce určitě bude chtít odvézt všechny 3 body. My se stále trápíme v koncovce a překonat obranu vedoucí Mladcové bude složité. Ale míč je kulatý a každý zápas začíná 0:0. Favorizovaná Mladcová rozhodla zápas během prvních osmnáct minut, kdy dala 3třibranky a bylo rozhodnuto. Ve druhé půli ještě skóre navýšila na 0:5 a vezla domů tři body. V neděli 17.10 opět jedeme ven, tentokrát na hřiště do Všetul, kde se v 10.15 hodin střetneme s rezervou Holešova.
Neděle 17.10.2021 - 10.15 hodin - hřiště Všetuly.

Hosté přidali další branky

Hodnocení Zdeněk Hrnčiřík, vedoucí FK Mladcová:

Ve druhé minutě se dostal za obranu Višenka, jeho slabé zakončení gólman vyrazil jen ke Kahajovi, který míč uklidil do prázdné brány. O chvíli později se již Višenka nemýlil a vedli jsme o dvě branky. Když se po rychlém protiútoku a přihrávce Halody podruhé prosadil Višenka bylo víceméně utkání rozhodnuté. Zbytek utkání se hrál v pohodovém tempu, skvěle připravené hřiště nám dovolilo kombinovat a vytvářet si další šance do ne příliš pevné obrany domácích. Nakonec jsme k 5ti gólům přidali ještě dvě břevna a tyč a zaslouženě ziskali tři body.

FK Admira Hulín
D. Vajda [-] - M. Zavadil [-] , J. Barták [-] , P. Janda [-] (80. V. Černocký [-] ) - J. Miklík [-] , Z. Prokop [-] , M. Plško [-] , A. Dutkevič [-] - M. Podmol [-] (46. M. Karamon [-] ) , A. Tabara [-] , I. Csomor [-] (72. E. Němec [-] )

FK Mladcová
P. Kupka [-] - J. Zapletal [-] (71. D. Vaněk [-] ) , M. Kraváček [-] , D. Kahaja [-] (76. M. Hoza [-] ) , M. Višenka [-] (60. F. Hájek [-] ) , M. Kočica [-] (60. M. Vyvlečka [-] ) , O. Blažek [-] , D. Sklenář [-] , V. Fabík [-] (71. Š. Chludil [-] ) , M. Lipoti [-] , T. Haloda [-]

ŽK: 27. I. Csomor - 70. T. Haloda , 84. M. Hoza .
Hráči zápasu: M. Plško - M. Višenka , D. Kahaja .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: FOJTŮ Jakub - ZAPLETAL Petr (N), VENENÝ ING. Petr (N).