10.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Kanonýr Tomáš Haloda dvěma trefami sestřelil Ludkovice

10

Favoritem tohoto duelu byl lídr tabulky z Mladcové. Hosté z Ludkovic se ale představili jako houževnatý soupeř, který domácímu týmu nedal nic zadarmo. O výhře domácích nakonec rozhodla střelecká produktivita Tomáše Halody.

Domácí dali úvodní branku

V sobotním odpoledni se na domácím hřišti střetne družstvo mužů s Ludkovicemi a pokusí se o třetí výhru v řadě, která by nás udržela na 1. místě tabulky. Tým Ludkovic se momentálně nachází na 8. místě tabulky. Poslední vzájemné utkání skončilo v Ludkovicích vítězstvím domácích 2:1 po penaltách, naši jedinou branku v utkání vstřelil Kraváček. V první půli duelu s Ludkovicemi toho k vidění příliš nebylo, zaujala snad jen branka kanonýra Tomáše Halody. Také druhý poločas přinesl podobný obrázek, domácí drželi častěji míč na svých kopačkách, ale uklidňující třetí trefu dali až v samotném závěru, opět z kopačky Tomáše Halody.

Domácí přidali další branku

Facebook Mladcové:

Nezáživný první poločas. Tempo bylo pomalé, chyběl nám pohyb. Do kabin jsme šli s jednogólovým náskokem jen díky individuální akci Tomáše Halody a dvěma zákrokům Kupky v bráně, který vychytal dvakrát soupeře v souboji jeden na jednoho. Druhý poločas měl podobný průběh jako půle první. Opticky jsme měli navrch, byli jsme neustále v držení míče, ale chyběla nám větší touha jít do zakončení a vstřelit pojišťující gól. Ten padl až v 90' minutě, kdy se podruhé trefil Tomáš Haloda. Máme tři body a po delší době i čisté konto, ale fotbalové krásy to dnes moc nemělo.

FK Mladcová
facebook Mladcové: Z utkání, které příliš fotbalové krásy nepobralo, bereme tři body.