9.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

11

Admira Hulín letos zůstává svými výsledky za očekáváním a v duelu se Slavkovem p/H chtěla bodovat naplno. To se jí nakonec i podařilo po dvou trefách z druhé půle.

V první půli branka nepadla

web Admiry Hulín:

Do dalšího utkání jsme konečně nastoupili s kompletním kádrem a na hře a výsledku to bylo znát. Již ve 2 minutě se dostal zleva za obranu Dutkevič, ale jeho křižná střela skončila těsně vedle pravé tyče. Ale i hosté měli útočné choutky a ve 12 minutě po přečíslení zachrańoval Jurášek zblokováním téměř gólové střely. Ve 20 minutě se dostali hosté po levé straně opět před Černockého, ale křižnou střelu, která se zastavila na tyči odklidil do bezpečí znovu Jurášek. Ve 30 a 38 minutě mohl otevřít skóre Dutkevič, ale nejprve po centru Mrhálka a poté Tabary hlavičkoval těsně vedle. Závěr poločasu patřil hostům, ve 41 minutě musel nadvakrát vyrážet jejich pokusy Černocký, a ve 43 minutě bravurně vyrazil nebezpečnou střelu ze 20 metrů. Poločas tak po oboustrané útočné hře skončil 0:0

Domácí strhli výhru na svoji stranu

Druhou půli jsme začali lépe my, v 50 minutě se novic Plško dostal zleva před branaře, ten ale jeho pokus konečky prstů vytlačil na roh. V 53 minutě se již skóre měnilo, po našem rohu vyrazil branař míč jen před sebe a Mrhálek ho hlavou poslal do sítě hostí. 1:0. Hosté mohli vyrovnat v 78 minutě, ale střelu k tyči vyrazil výborný Černocký vedle levé tyče. Rozhodnutí přišlo v 85 minutě, kdy se obranou prodral M. Simerský, na vápně přistrčil míč volnému Tabarovi, který bezpečně zvýšil na 2:0. Po dlouhé době jsme tak konečně zabodovali naplno.
V dalším kole zajíždíme do Tečovic, kde se hraje v neděli již v 10.15 hodin.