6.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Rezerva Holešova šokovala lídra tabulky z Chropyně

16

Vedoucí tým tabulky v souboji s holešovskou rezervou zcela vyhořel. Do půle inkasoval tři branky. Navíc Uličný zkompletoval hattrick a hosté domů odjeli s rukavicí.

Domácí se do půle trefili třikrát

Miroslav Gerát, trenér Holešova „B": „V zápase nám pomohli čtyři hráči z „A-mužstva“, navíc se nám dali do kupy někteří hráči. Od samého začátku nás podporovala výborná kulisa přesahující sto diváků. Utkání jsme odehráli v psychické pohodě, což dokazuje i rozehra hostů po pátém gólu. Náš gólman stál na šestnáctce a snažili se ho přehodit z půlky hřiště „alá Schick“. Když však couval, tak si míč ještě dokázal zpracovat na prsa."

Domácí přidali další trefy

Aleš Polášek, sekretář FK Chropyně: O výsledku utkání rozhodl dobrý vstup domácích do utkání, když již po 30 minutách to bylo 3:0. Hrál se rychlý, důrazný fotbal který byl v poli vyrovnaný. Rozdíl byl ovšem v útočně fázi kde měli domácí jednoznačně navrch a to díky kvalitnímu výkonu posil z A týmu. A protože my jsme byly v této činnosti sterilní tak Holešov zapsal zasloužené vítězství.