5.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Zápas byl zrušen

Kostelec u Zlína si doma smlsl na hulínské Admiře

13

Kostelec u Zlína podává v nové sezoně výborné výkony a tentokrát si vyšlápl na hulínskou Admiru, které nasázel čtyři branky.

Domácí dali dvě branky

V Ideálním fotbalovém počasí začali domácí aktivně, ale první dvě velké šance neproměnili. Poté hosté doplatili na pořekadlo "nedáš dostaneš". Hostujícího útočníka vychytal výborným zákrokem Křížek a z následní akce prostřelil brankáře hostů Křenek. Po chvíli proměnil centr Horáčka výslavní střelou z voleje kostelecký kapitán Dočkal. Zbývající část prvního poločasu se odehrála bez velkých šancí a do kabin se šlo za stavu 2:0 pro domácí.       Do druhého poločasu vstoupili kostelečtí opět aktivně. Vedení domácích navýšil precizně zahraným trestným kopem Horáček. Zanedlouho přidal čtvrtý gól Kostelce po nedoruzomění hostující obrany střídající Plechač. Konec utkání si kostelečtí fotbalisté pohlídali a mohli oslavit zasloužené vítězství.

Domácí si výhru pohlídali

web Admiry Hulín:

Ani v dalším venkovním zápase se nám nedařilo, opět jsme odjeli s vysokým brankovým přídělem. Zpočátku jsme přežili dvě šance domácích, naopak nás mohl poslat do vedení po Tabarově přistrčení Podmol, ale sám před branařem trefil jen jeho nohu. Z protiůtoku nás naopak domácí potrestali vedoucí brankou. O chvíli později po trestném kopu do vápna se trefil z voleje domácí hráč a bylo to 2:0. Do poločasu se stav nezměnil.
I ve druhé půli byli domácí efektivní v zakončení, po trestném kopu z dálky vymetl šibenici Černockého brány domácí hráč a ke konci po našem nedorozumění v obraně přidali do prázdné brány 4 gól a do konce si již domácí vedení pohlídali.
Bohužel úvod sezony nám vůbec nevyšel a v neděli doma s Jaroslavicemi máme co dohánět.