5.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Katem Ludkovic v Jaroslavicích se stal Fajgara

13

Utkání v Jaroslavicích přineslo rozhodnutí již do půle, kdy autorem obou branek do sítě Ludkovic byl Fajgara.

Domácí dali dvě branky

Domácí Jaroslavice v předešlém kole vydřely remíze na půdě Lužkovic a stejným způsobem si vedly hostující Ludkovice, které v domácím prostředí remizovaly s Kostelcem u Zlína. Šance obou celků na výhru tak byly otevřené. Oba soupeři se dobře znajíí a tak mírným favoritem byli přece jen domácí fotbalisté, kteří v domácím prostředí přliš body neztrácejí. Navíc měli tentokrát ve svém středu velmi dobře střelecky disponovaného Fajgaru, který zatížil konto hostí dvěmi trefami již v prvním dějství. A jelikož domácí obrana v čele s brankářek Gazdíkem pracovala na sto procent, tak se hosté do šancí příliš nedostávali. Výhra domácího celku ja oprávněná, hosté toho směrem dopředu moc nepředvedli.

Domácí si výhru pohlídali

Miroslav Březina, trenér Jaroslavic: „Věděli jsme, jakým způsobem Ludkovice hrají, byli jsme na ně připraveni. I podle toho jsme udělali změny v sestavě. První poločas byl podle mých představ, vedli jsme 2:0. Ludkovice hrozily pouze z ojedinělých brejků. Druhý poločas byl bohužel diametrálně odlišný, nebyli jsme si schopni přihrát, bylo tam hodně ztrát míče. Ludkovice stále předváděly stejný styl fotbalu s nakopávanými míči, propadali jsme. Výsledek je však zasloužený.“