4.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Kostelec dokázal na konci utkání srovnat v duelu v Ludkovicích

13

Ludkovice hostily posílený Kostelec u Zlína a po půli vedly o jednu branku. V zápase bohatém na branky dokázali hosté pět minut před koncem vyrovnat.

Domácí dali dvě branky

Stanislav Bartoš, vedoucí mužstva Ludkovic: „Utkání začalo v poměrně svižném tempu. Na obou stranách si hráči vytvářeli hodně šancí, ale jejich střely mířily mimo branku. Na první gól museli diváci čekat až do půl hodiny hry, kdy se přízemní střelou trefil Bartoš - 1:0. O šest minut později navýšil skóre rychlonohý Chot a domácí tak vedli 2:0. Úkolem pro domácí bylo dohrát poločas s tímto výsledkem, ale to se jim nepodařilo. Těsně před odchodem do kabin hosté snížili na 2:1. Vstup do druhého poločasu lépe vyšel domácím, když ve 47. minutě navýšili skóre na 3:1. O deset minut později však kontrovali i hosté na 3: 2. Domácí znervózněli a hostům se v těsném závěru utkání podařilo vyrovnat na konečných 3:3.“

Hosté dokázali srovnat

Ludkovice
R. Mikel [-] - V. Dvorník [-] , Z. Chot [-] , M. Gregor [-] (89. L. Dostálek [-] ) , J. Hamouz [-] , F. Bartoš [-] , V. Brebis [-] (69. R. Hamouz [-] ) , T. Brebis [-] , R. Mikulášek [-] , M. Suchý [-] (84. O. Bureš [-] ) , R. Dvorník [-]

TJ Sokol Kostelec-Zlín
M. Křížek [-] - J. Kolář [-] , T. Rudolf [-] (54. D. Grác [-] ) , M. Staněk [-] , T. Vítek [-] - J. Krajča [-] , M. Plechač [-] (82. R. Korvas [-] ) , D. Horáček [-] - J. Matějíček [-] , P. Dočkal [-] , T. Křenek [-] (46. P. Velikovský [-] )

ŽK: 42. F. Bartoš , 87. O. Bureš .
Hráči zápasu: F. Bartoš , Z. Chot - J. Krajča , P. Dočkal .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: DOKOUPIL Tomáš - HANÁK Pavel (N), FIŠER Vlastimil (N).