4.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Rezerva Holešova ve druhé půli zaskočila Veselou

29. F. Kotas , 48. F. Kotas (p.) , 53. D. Dušek , 85. D. Daďa - 28. M. Šumšal , 88. M. Záhořák
12

V utkání holešovské rezervy a celku z Veselé byli mírným favoritem hostující hráči. Po vyrovnané první půli ale dokázali domácí hráči nasázet hostím tři branky a zajistit si tak všechny body.

V první půli padla jedna branka na každé straně

TJ Sokol Veselá

Zdeněk Kučera, sekretář:

První poločas v našem podání nebyl špatný. Rychlému a hbitému soupeři jsme se pohybem i kombinací vyrovnali a dokonce šli v 22. minutě po trestném kopu Dujky a dorážce Šumšala i do vedení (v zápise mylně 28. minuta). Bohužel vedení jsme dlouho neudrželi a po sedmi minutách nám po naší pravé straně utekl Kotas, který křížnou střelou se trefil ideálně k zadní tyči. Zbytek první půle byl vyrovnaný a s šancemi ke skórování na obou stranách.

Domácí strhli výhru na svoji stranu

Chléb se v tomto utkání ale lámal hned po přestávce. Domácí proměnili v 48.minutě přísně nařízenou penaltu po pádu Roubalíka v pokutovém území. Dohadování kolem penalty snížilo koncentraci hráčů hostů a do pěti minut se domácím podařilo zvýšit na 3:1. Veselá ve snaze s výsledkem ještě něco udělat, se tlačila do útoku, ale za cenu otevřenější obrany. Jen díky Červenkovi v bráně a špatnému řešení finálních situací nešli v této fázi hry po brejcích domácí do vyššího vedení. Veselá už kontaktní branku nedala a nakonec přeci jen domácí v 85. minutě si pojistili vedení brankou na 4:1. Branka Záhořáka v 88. minutě na 4:2 byla už jen kosmetickou úpravou skóre, i když se hrály ještě čtyři minuty nad základní hrací dobu.

Zdeněk Kučera, sekretář: I přes dobrý první poločas jsme nakonec na body nedosáhli.