4.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Mladcová přehrála Březnici a pokračuje ve spanilé jízdě

12

Domácí fotbalisté potvrdili v souboji s Březnicí výhru z Veselé a opět se střelecky dařilo kanonýrovi Tomáši Halodovi.

Domácí dali dvě branky

Mladcová předvádí v této sezoně výborné výkony a v minulém kole si přivezla tříbodovou výhru z horké půdy na Veselé. Má v brance zkušeného Kupku, který je velkou oporou a celé zadní řady vyzařují jistotou. V útočné fázi mohou spoléhat na kanonýra Halodu, který se prosadil i tentokrát. Hosté z Březnice nepodali špatný výkon, ale v koncovce byli bezzubí. Domácí nakopla úvodní branka, kdy Haloda umně zakroutil trestný kop. Ve eruhé půli domácí hlídali vedení a v závěru udeřili potřetí.

Domácí si výhru pohlídali

Hodnocení domácích: Čekal nás nepříjemný soupeř, který nám svým stylem hry úplně nesedí. To se ukázalo z kraje utkání, kdy jsme míče nakopávali vzduchem, místo aby jsme hráli po zemi. Pomohl nám gól Halody, který chytře překvapil hostujícího brankáře z přímého kopu. Gól nás nakopl a do konce poločasu jsme hosty jasně přehrávali. Ve druhé půli jsme chtěli co nejdříve přidat třetí branku, která by utkání rozhodla, což se nám bohužel nedařilo. Utkání tak nebylo stále rozhodnuté a museli jsme být v obraně opatrní, aby jsme nepustili soupeře do kontaktní branky. To se nám povedlo a v úplném konci utkání se prosadil střídající Štěpán Chludil na konečných 3:0.

FK Mladcová
Zdeněk Hrnčiřík, vedoucí: Naše mužstvo zatím šlape na výbornou a uvidíme, jak se nám povedev dalším duelu.