2.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Ludkovický Hamouz hattrickem sestřelil Lhotu u Malenovic

8. J. Hamouz , 15. J. Hamouz , 18. J. Hamouz , 49. Z. Chot - 84. J. Bartoň (p.)
13

První půle byla ve znamení domácího Hamouze, který po osmnácti minutách zkompletoval hattrick. Domácí pak kontrolovali vývoj hry a nakonec si s přehledem připsali tři body.

Stanislav Bartoš, vedoucí mužstva Ludkovic: „Úvodní utkání podzimní části bylo odehráno před zcela zaplněným stadionem. Hosté očividně přijeli s nováčkovským elánem. Zápas začali lépe domácí a již v osmé minutě se ujali vedení. Hosté se však rozhodně nevzdali a byli v prvním poločase více než rovnocenným soupeřem. Ludkovicím však vycházely gólové situace a do dvacáté minuty vedly již 3:0. Hosté se s tímto výsledkem nechtěli smířit, dostali domácí pod tlak, výsledkem však bylo pouze nastřelené břevno a tyčka. Do poločasu se tak skóre neměnilo. Druhý poločas zahájili lépe opět domácí a po nedorozumění hostující defenzívy navýšili skóre na 4:0. V dalším průběhu hry se podařilo hostům vstřelit alespoň jeden gól, a to v 84. minutě z pokutového kopu."

Ludkovice
R. Mikel [-] - Z. Chot [-] (89. L. Dostálek [-] ) , M. Mikel [-] , J. Hamouz [-] , F. Bartoš [-] (73. M. Kunorza [-] ) , V. Brebis [-] (65. M. Gregor [-] ) , T. Brebis [-] , R. Mikulášek [-] (89. F. Janča [-] ) , M. Suchý [-] , V. Dvorník [-] , R. Dvorník [-]

FK Lhota u Malenovic
J. Mikeštík [-] - V. Bartoň [-] (82. T. Bořuta [-] ) , M. Bartoň [-] , J. Bartoň [-] , L. Mikeštík [-] , D. Bartoň [-] , P. Strojil [-] (67. J. Vyoral [-] ) , R. Střelec [-] , S. Vávra [-] , D. Červenka [-] (82. S. Bartoň [-] ) , Š. Válek [-]

ŽK: 26. J. Hamouz , 58. V. Dvorník , 88. M. Gregor - 54. L. Mikeštík . ČK: 77. M. Kunorza - 77. S. Vávra .
Hráči zápasu: M. Mikel , J. Hamouz , Z. Chot - J. Bartoň .
Počet diváků: 160. Rozhodčí: JÄGER Jiří - NOVÁK Jakub, BARTOŠ Stanislav (N).