2.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Zápas byl zrušen

Favorizovaná Chropyně si v Hulíně s chutí zastřílela

13

Hosté z Chropyně o své výhře rozhodli již v první půli, kdy vstřelili tři branky. Ve druhém dějství přidali ještě další dvě trefy.

"Po delší pauze a odchodu některých  zkušených opor jsme přistoupili k utkání se zdravým  respektem. Prvni poločas jsme na hřišti jasně dominovaly a po pěkných křídelnich akcich vstřelili 3 branky.Po pauze jsme hru s přehledem kontrolovali a skóre ještě navýšily . Za výborný vstup do soutěže dnes zaslouží pochvalu celý mančaft," hodnotí duel sekretář FK Chropyně Aleš Polášek.

Z webu hulínské Admiry:

Hosté z Chropyně splnili roli favorita, jejich vysoké vítězství bylo naprosto zasloužené. Od začátku byli rychlejší a přesnější v kombinaci a hlavně přes křídelní prostory si vytvářeli výraznou převahu. Tu také ve 25, 30 a 44 minutě vyjádřili i gólově a poločasové vedení bylo jednoznačné. My jsme prakticky branaře Chropyně neohrozili.
I druhá půle měla podobný průběh, hosté si vedení hlídali a postupně přidali další dvě branky a skóre se zastavilo na 0:5. Naše jediná šance přišla v 72 minutě, kdy se před branaře dostal Motal, ten jeho střelu vyrazil, následnou Motalovu hlavičku vyhlavičkoval z prázdné brány obránce a i dorážku Dutkeviče obrana zblokovala. Bohužel v 74 minutě se navrátilec do sestavy po téměř 9 měsících zranění Motal nechal po 2 žluté kartě vyloučit a hosté si již v pohodě pohlídali vysoké vítězství a 3 body. A zcela zaslouženě.

FK Admira Hulín
web Admiry: Utkání nám ukázalo hodně nedostatků, které musíme zlepšit a první náprava nás čeká v neděli, kdy zajíždíme na hřiště nováčka ze Lhoty u Malenovic.

D. Vajda [-] - M. Jurášek [-] , J. Barták [-] , M. Zavadil [-] - A. Dutkevič [-] , S. Mrhálek [-] (60. P. Motal [-] ) , Z. Prokop [-] , J. Miklík [-] - A. Tabara [-] (84. V. Schaffer [-] ) , M. Podmol [-] (46. S. Štoll [-] ) , M. Karamon [-] (80. J. Horáček [-] ) -

FK Chropyně
J. Loučka [-] (86. L. Dundálek [-] ) - R. Mareš [-] , D. Hradil [-] , J. Štěpánek [-] , M. Vaňhara [-] , J. Ležák [-] , J. Kovařík [-] , L. Stratil [-] , R. Poledňák [-] , Z. Horák [-] (75. M. Danč [-] ) , D. Hrabal [-] (82. M. Sanislo [-] )

ŽK: 37. A. Dutkevič , 42. Z. Prokop , 65. M. Jurášek , 69. P. Motal - 54. J. Ležák . ČK: 75. P. Motal .
Hráči zápasu: A. Tabara - J. Ležák , J. Štěpánek .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Horváth Antonín - ZAKOPAL Tomáš, MRŇKA Antonín (N).