13.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

Slušovice se na výhru nad Nedašovem hodně natrápily

11. M. Marek , 51. L. Klečka - 70. J. Holba
5

Fotbalisté Slušovic hostili zachraňující se Nedašov a na výhru se hodně natrápili. V první půli dali domácí jednu branku. Ve druhém dějství přidali druhou, hosté však dokázali utkání ještě patřičně zdramatizovat.

Domácí dali úvodní branku

Jan Večeřa, trenér Slušovic: „Za domácí podzimní neporazitelnost jsme rádi, tři body bereme, ale z každého domácího zápasu dovedeme udělat drama. V prvním poločase dokážeme zahodit hned tři samostatné nájezdy a další velmi dobré šance. Už v 10. minutě po kolmici od Klečky prolomil střelecké prokletí Marek a vstřelil svoji první branku v mužích. Do konce poločasu už jsme jen zahazovali šance a tak se šlo do kabin za stavu 1:0. v 51. minutě špatnou malou domů vystihl Marek a předložil míč před prázdnou bránu Klečkovi. Bohužel další branku jsme nevstřelili a málem na to doplatili. Hosté nám dali velmi lacinou branku, kdy došlo k podcenění centrovaného míče našim brankařem. Ten vše napravil za dvě minuty, kdy vychytal velkou šanci hostů.“

Hosté utkání ještě zdramatizovali

David Solař, brankář Nedašova: „Zaspali jsme úvody obou poločasů, kdy jsme vždy inkasovali. Proti tabulkově výše postavenému soupeři jsme určite nijak zvlášť nezaostávali. Domácí hráči však měli dobře propracované protiútoky, ze kterých několikrát zahrozili. Podařilo se nám snížit dvacet minut před koncem, ale na víc jsme se už nezmohli. Při troše štěstí jsme mohli duel dotáhnout i do remízového stavu, příležitosti jsme k tomu měli. Skóre ale odpovídá celkovému dění na hřišti.“