7.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

O výhře Kvasic nad Luhačovicemi rozhodl v závěru Stratil

5

Zápas v Kvasicích sliboval vyrovnanou partii, což se i potvrdilo. V první půli padlo po jedné brance na každé straně. Výhru domácím vystřelil v 87. minutě Stratil.

V první půli padla jedna branka na každé straně

Jindřich Lehkoživ, trenér Kvasic: „Z utkání jsem měl velké obavy, protože ke zraněným Baculákovi a Majkričovi se přidali nemocní Žiška se Zigmundem a s nedoléčeným zraněním museli nastoupit další hráči. I z tohoto důvodu si o to víc dnešního vítězství ceníme. V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem a vytvořili jsme si zase spoustu brankových příležitostí. Bohužel co nás trápí je jejich proměňování. Místo toho, aby první poločas skončil 3:0, tak z ojedinělé šance Luhačovic inkasujeme branku do šatny. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a obě mužstva si vytvořila několik možností k vstřelení branky. Jsem rád, že štěstěna se dnes přiklonila na naši stranu a brankou v závěru utkání jsme rozhodli o zisku tří bodů. Dnes musím kluky pochválit za přístup k zápasu a věřím, že vítězství hráčům vrátí ztracené sebevědomí.“

Domácí strhli výhru na svoji stranu

"Domácí hráli přesně to, co jsme čekali, ale nedokázali jsme na to v prvním poločase vůbec zareagovat. Byli jsme v obranné fázi nedůslední a k tomu se přidaly i jednoduché technické chyby. Zkrátka jsme nestíhali. Nebýt našeho brankáře už mohlo být po poločase hotovo, držel nad vodou. Dopředu jsme měli pár nedohraných akcí. I tak na závěr poločasu jsme dokázali krásným gólem srovnat. Něco jsme si k tomu řekli a druhý poločas byl z naší strany diametrálně odlišný. Bylo o tom, kdo dá ten vítězný gól. Bohužel na závěr zápasu jsme propadli na levé straně a soupeř toho využil. Jsem maximalista, chtěli jsme vyhrát, ale musíme umět i prohrávat. Gratulace soupeři, my pokračujeme dále," hodnotí duel v Kvasicích trenér FK Luhačovice Lukáš Pazdera.