Bystřice pod Hostýnem loupila v Napajedlích

6

První duel nové sezóny nevyšel domácím podle představ a hosté si pod Hostýn odvážejí všechny tři body.

Hosté vstřelili dvě branky

Z webu Napajedel:

První pocovidové utkání se nám opravdu vůbec nepovedlo.

Už v 1. minutě jsme inkasovali laciný gól a celý poločas se snažili manko dohnat. Měli jsme převahu, rohové kopy, centry do vápna, bohužel koncovka velmi slabá. Nakonec jsme po chybě  v rozehrávce a následném brejku dostali v 42 minutě druhý gól. V poločase jsme si vše vyříkali, bohužel naše snaha o kontaktní gól pohasla hned v 48 minutě, po hrubce v obraně to bylo 0:3. Hosté se zatáhli na vlastní polovinu a bránili výsledek, čemuž se nelze divit. My jsme i nadále dobývali hostující obranu, ale i když jsme si vytvořili řadu příležitostí, bohužel ta koncovka…..takhle se prostě vyhrát nedá a proto si hosté odvážejí tři body.

Trenér tým Napajedel Josef Pospíšil

Hosté sí výhru pohlídali

Petr Štěpaník, trenér Bystřice p. H.: „Hodně nám pomohly rychlé trefy z kraje poločasů. Vyrovnaný duel tak rozhodla naše větší efektivita v zakončení. Napajedla nebyla herně špatná, ale my tentokrát měli více štěstí v zakončení."

Počet diváků: 99. Rozhodčí: SCHNÜRMACHER Filip - ZPĚVÁK Petr, KOTAČKA Rostislav.