Fotografie z utkání nám zaslal pan Lubomír Kaprál, děkujeme!

L. Sohlich [-] - K. Žáček [-] (46. M. Rotschedl [-] ) , D. Kobylík [-] (76. R. Paul [-] ) , M. Mašek [-] (78. V. Krajíček [-] ) , O. Halouzka [-] (65. F. Handl [-] ) , A. Dlouhý [-] , T. Mariánek [-] , J. Plančar [-] (46. V. Slezák [-] ) , M. Bureš [-] , L. Zelina [-] , J. Frehar [-]

D. Pokorný [-] - P. Kutný [-] , J. Kiška [-] , R. Bureš [-] - K. Fajstl [-] , M. Bureš [-] (19. M. Takáč [-] ) , M. Zabloudil [-] (54. L. Ševcůj [-] ) , K. Frantík [-] , J. Aujezdský [-] - M. Kolařík [-] (86. D. Gryglák [-] ) , A. Hladký [-]

ŽK: 66. D. Kobylík .
Hráči zápasu: A. Hladký .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Šteier Michal - KUNDRÁT Ladislav, NĚMEC Filip.

8. 8. 2021 20:16
V neděli 8. srpna od 17. hodin bylo na hřišti v Určicích odehráno utkání 1. A třídy, skupiny B, mezi místním Ačkem a mužstvem Plumlova. Jednalo se o utkání dvou rozdílných poločasů. Ten první byl v režii hostujícího mužstva, ten druhý patřil domácím. V 7. minutě si na centr Bureše z pravé strany naběhl Kolařík, ale k nebezpečnému zakončení mu scházel krok. Ve 14. minutě se po rychlém protiútoku stav utkání měnil. S první střelou si brankář poradil s dorážkou hostujícího kapitána Hladkého již ne - 0:1. Chvíli na to se řítil sám na gólmana Kolařík. Jeho nepříliš umístěnou střelou z hranice velkého vápna brankář Sohlich zneškodnil. Další gólovou příležitost Plumlova neproměnil ve 22. minutě po centru Bureše kapitán hostí Hladký. V závěru prvního poločasu si hosté vypracovali ještě dvě stoprocentní šance. Nejprve po zmatcích před brankou zakončoval Frantík nad břevno a vzápětí Hladký hlavičkoval do náručí brankáře. Domácí za celý první poločas branku hostí neohrozili ani jednou. Do druhého poločasu vstoupily Určice mnohem aktivněji. Jenže mimo velkého množství rohových kopů z toho nic dalšího nevytěžily. Nejblíže k vyrovnání byly v 54. minutě, kdy po jednom z rohových kopů Kobylíka, skončil míč na tyči hostující branky. V 64. minutě se obranou proháčkoval Halouzka, ale byl z toho pouze roh. Vzápětí Handl přihrál Paulovi, který hlavičkoval mimo tři tyče. Plumlov toho po změně stran směrem dopředu mnoho nepředvedl, přesto v 81. minutě Hladký, který se nikým neatakovaný řítil sám na domácí branku mohl vsítit druhý gól, ale gólman míč za svá záda nepustil. V závěru utkání se hosté soustředili na udržení jednogólového vedení což se jim podařilo.