3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2015-2016

--

--

Chotíkov nadějné vedení neudržel

0

Domácí hráči vedli po poločase již 3:0 a vše vypadalo jako jasná věc. Ve druhém poločase však přišel nečekaný obrat.

První poločas jasně v režii domácích

Chotíkov chtěl konečně získat tři body a podle toho také vypadala jejich aktivita. Na soupeře vlétli a již ve 13. minutě otevřel skóre zápasu Pavel Malata. A ve 27. minutě to s domácími vypadalo ještě lépe. To se totiž prosadil Pavel Novák. Chotíkovu se podařilo uštědřit hráčům hostí další krutou ránu. Minutu před koncem první půle se trefil opět Pavel Malata a vedení 3:0 vypadalo velmi nadějně.

Famózní obrat Spojů

Něco neskutečného předvedli hráči Spojů ve druhém poločase. Na domácí skočili jako vlk na kozu a ne a ne přestat skórovat. Čtyři minuty po začátku druhého poločasu se hlavou po centru trefil Jiří Končel. A Jiří Končel se postaral i o druhý gól Spojů, který přišel v 62. minutě. Za pouhé 2 minuty bylo vyrovnáno. Po trestném kopu dostal míč do sítě Josef Reischig. Skvělý obrat dokonal 4 minuty před koncem řádné krací doby Petr Háva. Ten se po samostatné akci dokázal prosadit a bylo hotovo.

SK SLOVAN Plzeň 1910 B
Marek Feiferlík (hráč): Po tragickém prvním poločase jsme udělali nějaký změny a ve druhém poločase zápas otočili.

FC Chotíkov 1932 B
P. Novák [-] - M. Vyskoč [-] (58. M. Hádek [-] ) , P. Novák [-] , J. Kreipindl [-] , D. Kristl [-] , P. Malata [-] , J. Fryček [-] (6. P. Oulík [-] ) , M. Hauer [-] , M. Bernas [-] (76. J. Němec [-] ) , P. Čech [-] , M. Rubáš [-]

M. Feiferlík [-] - M. Feiferlík [-] - A. Radvanovský [-] , D. Bulant [-] , J. Reischig [-] , J. Končel [-] , M. Koranda [-] , J. Kolečko [-] , M. Kovacs [-] , P. Háva [-] , J. Tančouz [-] (46. F. Novický [-] )

ŽK: 56. M. Vyskoč - 50. A. Radvanovský , 89. P. Háva .
Hráči zápasu: P. Malata - J. Končel .
Místo: Tráva. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Schingler Milan - VARGA Tomáš (N), VOLF Petr (N).