1.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

34. O. Jeřábek , 59. V. Lampíř , 87. D. Adam , 88. D. Adam - 65. V. Koukal
16

Domácí nedostali tři body lacino, ale nakonec je získali.

Domácí po půli vedli

Domácí z velkého tlaku a držení míče vytěžili v prvním poločase jenom jednu branku. Ve 34. minutě dostal míč do Velínovi sítě Ondřej Jeřábek - 1:0. Hosté byli pod velkým tlakem, ale další branku neobdrželi, a tak šli do kabin za milosrdného stavu.

Domácí si vedení pohlídali

V 59. minutě přidal druhou branku domácích Lampíř - 2:0. Chvíli na to se hostům povedlo z ojedinělé akce celý zápas zdramatizoval. Trefil se Vojtěch Koukal - 2:1. Domácí měli trvalou územní převahu, ale v koncovce se jim nedařilo. Uklidnění na jejich kopačky přinesl až Dominik Adam, který se v závěru zápasu trefil hned dvakrát - 4:1. Tímto výsledkem také zápas skončil.