12.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Velká Bíteš zaskočila Přibyslavice

21

Domácí nezvládli první poločas a musí ztrávit krutou prohru.

Hosté po půli vedli

Domácím se nepodařilo popáté za sebou zvítězit, neboť je zaskočila rezerva Velké Bíteše, která podala v Přibyslavicích velice dobrý a kompaktní výkon. Hosté rychle napadali domácí hráče, kteří měli málo prostoru ke kombinaci a poměrně záhy se dostali v 15. minutě Ondrákem do vedení - 0:1. Přibyslavičtí si přece jenom vypracovali několik výborných šancí, ale neproměnili tutovku a nastřelili břevno a tak agilní hosté trestali dvěma rychlými góly v 28. a 31. minutě - 0:3. Vytvořili si dostatečný poločasový náskok.

Hosté si vedení pohlídali

Po změně stran to byli domácí, kteří měli mírnou územní převahu, snažili se něco s výsledkem udělat, ale když už se dostali do vyložených šancí, nestačila by jim k zakončení ani branka na ragby. Naopak hosté měli po faulu domácího brankáře ve velkém vápně v 60.minutě další šanci v podobě pokutového kopu, ale netrefili branku a domácím nebylo do konce utkání souzeno, aby alespoň snížili, a tak utkání skončilo vysokým vítězstvím hostů, přičemž pro domácí byla prohra vzhledem k průběhu utkání docela krutá.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Neodehráli jsme dobrý zápas. Sice se hrálo na soupeřově polovině, ale oni vytěžili z minima maximum. Byl to pro nás zápas blbec, kdy nám nic nevycházelo. Body jsme si nezasloužili.

FC PBS Velká Bíteš B
Jiří Jelínek (trenér): S výkonem a samozřejmě i s výhrou jsem spokojen. Myslím si, že hlavně v prvním poločase jsme hráli přesně to co jsme chtěli, zodpovědně jsme bránili a chodili do rychlých kontrů. Druhý poločas už byla trochu "divočina", škoda, že jsme nepřidali čtvrtý gól, který by soupeře definitivně zlomil.

D. Vrbka [-] - L. Drapák [-] , L. Lopatář [-] , M. Bukáček [-] , V. Škorpík [-] (69. O. Havlena [-] ) , P. Čermák [-] , M. Matějek [-] , J. Skrobikowski [-] , P. Šárka [-] , M. Kopeček [-] , S. Roubec [-]

R. Invald [-] - M. Švanda [-] , T. Pelán [-] , L. Pelikán [-] , P. Kaštan [-] - T. Šperka [-] , J. Ondrák [-] (80. J. Mejzlík [-] ) , J. Jakeš [-] - J. Pokorný [-] , J. Jelínek [-] (71. O. Švanda [-] ) - T. Loup [-] (88. V. Havlíček [-] )

ŽK: 90. L. Lopatář - 84. P. Kaštan , 85. M. Švanda .
Hráči zápasu: J. Pokorný , J. Ondrák .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: SÝKORA Tomáš - CHROMÝ Karel, VEJMĚLEK František.