12.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

V Lukách nerozhodně

21

Domácí úlohu favorita nezvládli a byli rádi za bod.

Hosté po půli vedli

Hosté začali utkání lepé, dařila se jim kombinace a častěji se dostávali i do zakončení. Nutno podotknout, že domácí hráči jim to svými chybami v rozehrávce výrazně ulehčovali. Za aktivitu byli hostující hráči odměněni v 39. minutě, kdy se prosadil Pachlopník - 0:1. Do kabin tak v lepší náladě odcházeli hosté.

Domácí po přestávce srovnali

Do 2. poločasu nastoupili domácí hráči koncentrovaněji, zpřesnili rozehrávku a dostávali se častěji do zakončení. Na druhé straně zachránil domácí Vařejka, který vykopával balon z brankové lajny. Za domácí se pak po krásné akci prosadil Navrátil - 1:1. Vhledem k tomu, že to byla poslední fotbalová akce v zápase rozešli se oba soupeři smírně.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
Milan Bratršovský (trenér): My jsme do zápasu nevstoupili vůbec dobře, dělali jsme chyby v rozehrávce a hosté nás za to nakonec potrestali. V druhém poločase jsme se zlepšili, vyrovnali jsme a měli jsme tam i nějaké další šance. Nakonec je remíza asi spravedlivá vzhledem k průběhu utkání. Kaňkou na zápase je zranění našeho talentovaného dorostence, pro kterého musela přijet záchranka. Tímto mu přeju brzké uzdravení.

SK Pernštejn Nedvědice
Ladislav Trdý (hráč): Před zápasem stálo postavení v tabulce v jasný prospěch domácích, na hřišti to tak po většinu zápasu nevypadalo. Častými úseky jsme fotbalové domácí jasně přehrávali. Bohužel posledních 20 minut hra s fotbalem neměla nic společného. Před zápasem bychom 1 bod určitě brali, takhle nás ztráta ale mrzí.

J. Kanswohl [-] - J. Večeřa [-] , P. Číhal [-] , M. Kubeš [-] - D. Mitev [-] , M. Kolda [-] (58. V. Rychlý [-] ) , L. Tuma [-] , L. Vařejka [-] (78. J. Zimola [-] ) , P. Navrátil [-] - F. Bulant [-] - O. Petr [-] (58. F. Kozák [-] )

D. Havlík [-] - J. Pachlopník [-] , D. Bracek [-] , T. Christian [-] , M. Vašíček [-] , P. Humpola [-] , J. Sytař [-] (78. Z. Prudký [-] ) , M. Pachlopník [-] , V. Štefka [-] , M. Vašíček [-] , V. Haviger [-]

Hráči zápasu: L. Vařejka - P. Humpola , D. Havlík , M. Vašíček .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: BOUDA Josef - ŠRÁMEK Zdeněk, ŠETEK Jiří.