10.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Souboj mladíků pro rezervu Polné

16

Domácí v závěru první půle otočili skóre a zápas dovedly k třem bodům.

Domácí po půli vedli

V úvodních minutách se necelá stovka diváků fotbalem příliš nebavila. Nudu rozsekl ve 22. minutě hostující Pachlopník, který si se svojí šancí poradil a otevřel skóre - 0:1. Domácí inkasovaná branka probrala a přitlačili na pilu. Ve 37. minutě se dostal k míčí Tomáš Čaloud a rozvlnit síť za Havlíkem - 1:1. Za další čtyři minuty už domácí celek vedl, když dostal prostor ke střele Voráč a nemýlil se - 2:1. Domácí uklidnil svojí druhou brankou Tomáš Čaloud, který se podruhé v zápase trefil chvíli před odchodem do kabin - 3:1.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí dlouho drželi své vedení, ale Nedvědice utkání přece jen zdramatizovala v 81. minutě, kdy se trefil Martin Vašíček - 3:2. Domácí však hned za čtyři minuty své vedení navýšili díky proměněné penaltě. Úspěšným exekutorem byl Procházka - 4:2.