8.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Stařeč přehrála Stonařov

17

Domácí o své výhře rozhodli díky čtyřem brankám v prvním poločase.

Domácí po půli vedli

Ve Starči o osudu zápasu rozhodlo prvních deset minut, ve kterých domácí hned třikrát skórovali. Hned ve 3. minutě se dostal ke střele Strouha a rozvlnil síť za Měrtlem - 1:0. Za další tři minuty už domácí vedli o dvě branky, když se trefil pohotový Bříza - 2:0. Aby toho nebylo pro hosty málo, tak se v 10. minutě trefil znovu Bříza a hosté byli zralí na ručník - 3:0. Poté se hra přece jenom vyrovnala. V 39. minutě se však dostal k míči v dobré pozici Strouha a srovnal střelecký účet s kolegou Břízou - 4:0.

Domácí si vedení pohlídali

Pět minut po začátku druhého poločasu se branky dočkali i hosté. Střelcem byl Škrdla - 4:1. V 68. minutě utkání se do další šance dostal Strouha, byl přesný a dokonal tak svůj hattrick - 5:1. Konečnou podobu výsledku dal v 80. minutě hostující Láznička - 5:2.

TJ Sokol Stařeč
F. Rohony [-] - L. Vaníček [-] , M. Pysk [-] , M. Bříza [-] , F. Strouha [-] (83. M. Kaňka [-] ) , R. Valíček [-] (75. P. Bartůšek [-] ) , D. Tomek [-] , D. Lorenc [-] , V. Smejkal [-] , L. Lauš [-] , . Havlíček [-] (78. J. Dolníček [-] )