7.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

18

Rezerva Velké Bíteše tahala za kratší konec a prohrála.

Domácí po půli vedli

Domácí byli od začátku lepším celkem a hned v 9. minutě šli do vedení, když využil chybu hostujícího brankáře důrazný Filipi - 1:0. Uklidnění na kopačky domácích hráčů přinesl v závěru prvního poločasu Záturecký, který se trefil skoro z poloviny hřiště - 2:0. Do kabin šli tak spokojenější domácí.

Domácí si vedení pohlídali

Po pauze domácí přidali v rychlém sledu další dva góly. Ve 48. minutě byl na konci pohledné akce Jaroměřic Melán - 3:0. Za další dvě minuty domácí předvedli další krásnou akci a z branky se mohl radovat Prokeš - 4:0. Poté domácí polevili, čehož hosté využili alespoň ke snížení, když Ošmeru překonal Ondrák - 4:1.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Tomáš Hambálek (hráč): Začali jsme zodpovědně, soupeře jsme přehrávali a vyústilo to i v branky. Po změně stran jsme přidali dvě krásné branky. Soupeři jsme už dovolili jen korigovat výsledek.

O. Ošmera [-] - Z. Melán [-] , T. Staněk [-] , A. Filipi [-] (70. D. Vydra [-] ) , M. Svoboda [-] (89. O. Pavelec [-] ) , R. Svoboda [-] , M. Prokeš [-] , J. Záturecký [-] , J. Stejskal [-] , D. Zahrádka [-] , T. Hambálek [-]