11

TJ Sokol Pohled
Jan Růžička: Úvod utkání začali lépe hosté a moc nás k balónu nepouštěli. Po prvním rohovém kopu se dokonce pískala penalta v náš neprospěch. Tu však skvěle vychytal Jan Růžička. To nás nakoplo a převzali jsme iniciativu, což vedlo ke 2 gólům Marka Drlíka a poté i Lukáše Hospodky, který sice neproměnil penaltu, ale z následné dorážky se však již nemýlil, a tak první půle skončila v poměru 4:0. Druhou půli jsme pokračovali v podobném duchu a další branku přidal 5 minut po přestávce Jakub Henek. O deset minut později se krásně trefil z přímého kopu Petr Slanař a zvýšil už na 6:0. Chvíli na to soupeř snížil po naší nedůslednosti. O minutu později se po rohovém kopu prosadil Jan Hospodka. Dalších 20 minut se obešlo bez gólů. Až pár minut před koncem se trefil Michal Sobotka a také soupeř, což vyústilo v konečné skóre 8:2.

Počet diváků: 160. Rozhodčí: BOUDA Josef - KUBEŠ Petr, SÝKORA Tomáš.