Počítky zaskočily Měřín

12

Překvapení kola se událo v Počítkách, které porazily Měřín.

Domácí po půli vedli

Favorit utkání z Měřína se prosadil hned v 6. minutě, kdy střelou z dálky překvapil domácího brankáře David Polák - 0:1. Vyrovnání zařídil střelec Halamka, kdy přesnou střelou k tyči zužitkoval rohový kop Maška - 1:1. O pár minut později poslal domácí do vedení Kuřítko, kdy lobem překonal Sysla - 2:1. Ve zbytku prvního poločasu byli hosté více na míči, ale bez gólového efektu.

Domácí si vedení pohlídali

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe hostujícímu celku. V 51. minutě zahrávali pokutový kop, který s přehledem proměnil Polanský - 2:2. Rozhodnutí na sebe vzal v 82. minutě Petr Hájek, které přesnou střelou do šibenice vystřelil domácím tři body - 3:2.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček (vedoucí): Dneska musím kluky pochválit za bojovnost. V závěru utkání jsme byli šťastnější a připsali si do tabulky důležité tři body.

Počet diváků: 49. Rozhodčí: KUBEŠ Petr - BENEŠ Jiří, DVOŘÁK Miloš.