1.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

V Kostelci nerozhodně

12

Hosté vedli, ale domácí hned po přestávce srovnali.

Hosté po půli vedli

Do Kostelce přijelo Jemnicko, které bylo papírovým favoritem, ale muselo se obejít bez opor Kříže s Axmanem. I tak ale jemničtí chytli úvod zápasu lépe a ve 13. minutě se po rychlé akci z pravé strany prosadil střelou na zadní tyč prosadil Tesař - 0:1. Nepříznivý stav ale domácí nakopl a od té doby začali hosty tlačit. V první půli se i přes vyložené šance Smejkala, Zadražila a Fejta k vyrovnání nedostali.

Domácí po přestávce srovnali

Změna stavu přišla ve 49. minutě, kdy domácí přerušili útok hostů, rychle rozehráli autové vhazování a po akci Hájka se prosadil a zaslouženě srovnal Zadražil - 1:1. Domácí se dál hnali za vyrovnáním a svého soupeře do žádný větších šancí nepustili. Bohužel pro domácí ale nebyli schopni překonat hostujícího Kopečka. Nejblíže byli po hlavičce Fejta, kdy míč skončil na tyči a další zakončení hlavou poslal Sova těsně vedle branky.

SK Kostelec
Michal Fejt (hráč): Začátek nám nevyšel. Po přestávce jsme srovnali a měli jsme i další šance. Bohužel jsme je neproměnili a bod je pro nás nakonec zklamáním.

1. FC JEMNICKO
Zbyněk Kincl (trenér): Po dobrém úvodu jsme se zaslouženě dostali do vedení. To nám spíš ublížilo. Domácím jsme našimi ztrátami dovolili vyrovnat ještě do půle. Pak už to bylo z naší strany velké trápení. Zato domácí ve druhé půli trefili i tyč, takže s bodem musíme být spokojeni.