12.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Budišov rozebral Želetavu

15

Domácí ovládli první poločas, a to rozhodlo o jejich výhře.

Domácí po půli vedli

Domácí vstoupili do utkání lépe a již v 13. minutě po faulu na Vašíčka se prosadil z penalty Blatný- 1:0. Poté se neujaly střely Sedláčka a Votoupala, a tak přišel ve 23. minutě rychlý brejk hostů a Čurda proměnil svoji šanci - 1:1. ve 34. minutě šli domácí do vedení, kdy se prosadil domácí kanonýr Blatný - 2:1. O deset minut později se po rohovém kopu Horkého prosadil hlavou Vašíček - 3:1.

Domácí si vedení pohlídali

Druhá půle nabídla hodně neproměněných šancí, a to hlavně z kopaček domácího týmu. J.Sedláček neproměnil svůj samostatný únik a netrefil ani branku. V 76.minutě se prosadil domácí matador K.Nováček a domácí šli do třígólového vedení - 4:1. Tímto skóre i tak zápas skončil a domácí berou tři body.

FC Budišov - Nárameč z.s.
Matěj Sedláček (hráč): Dnešní výhru jsme si zasloužili a skóre mohlo být i vyšším rozdílem.

P. Bajer [-] - R. Vašíček [-] (46. J. Sedláček [-] ) , M. Sedláček [-] , T. Svoboda [-] (46. K. Nováček [-] ) , T. Nováček [-] , J. Benda [-] (85. O. Doležal [-] ) , M. Blatný [-] , L. Horký [-] , M. Kolda [-] , R. Hrádek [-] , M. Votoupal [-]