12.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

V Kostelci se body dělily

15

Zápas v Kostelci domácí chvíli vedli, ale hosté rychle srovnali.

V prvním poločase branka nepadla

Do Kostelce se přijely představit Šebkovice, které v tomto zápase jistě byly papírovým favoritem. V prvním poločase se nehrál krásný fotbal a vyložených šancí moc vidět nebylo. Domácí se snažili kombinovat, hosté těžili z důrazu při standardních situacích. Největší šanci domácích promarnil Zadražil, když po centru z pravé strany nedokázal v krkolomné pozici dotlačit míč do brány. Na druhé straně hřiště se standardní situaci míč snesl na břevno a poté jej do brány neuklidil Kotačka.

Oba týmy přidaly po jedné brance

Ve druhé půli se na hřišti přitvrdilo, ale padly také góly. Domácí na půlce hřiště dobře zakombinovali, Smejkal z levé strany hřiště nacentroval do vápna, kde se nejprve neprosadil Zadražil, ale odražený míč uklidil do sítě Hájek - 1:0. Ovšem už za pět minut bylo srovnáno, domácí špatně odkopli míč od vlastního pokutového území, ten se dostal k Říhovi, který centrem oslovil Kotačku a ten z hranice velkého vápna hlavou potrestal domácí - 1:1. Oba týmy chtěly vyhrát, ale vyložených šancí moc k vidění nebylo a tak utkání skončilo remízou.