8.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

Šebkovice berou tři body

11

Domácí po sérii zápasů bez výhry přehrály Počítky. Hattrickem se blýskl Kotačka.

Domácí po půli vedli

Domácí byli od začátku lepším týmem a zdálo se, že otázkou bude jen to, o kolik branek vyhrají. Jednu z prvních šancí totiž proměnil Tomáš Kotačka hned ve 4. minutě a Šebkovice rychle vedly - 1:0. Poté však začali zahazovat jednu šanci za druhou a přišel trest. Ve 33. minutě se po ojedinělé akci hostů zapsal do střelecké listiny Kuřítko - 1:1. Domácí však ještě do poločasu znovu strhli vedení na svoji stranu, když se podruhé v zápase trefil Kotačka - 2:1. Domácí šli tak do kabin se zaslouženým vedením v zádech.

Domácí si vedení pohlídali

I po pauze bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. V 54. minutě zkompletoval hattrick střelecky potentní Tomáš Kotačka - 3:1. Následoval festival zahozených šancí, který utnul v 78. minutě Pánek a nadobro svůj celek uklidnil - 4:1. Sudí Machát ještě po ojedinělé akci hostů pískal faul a Počítky kopaly penaltu, kterou proměnil zkušený Halamka - 4:2.

TJ Sokol Šebkovice, z.s.
Matěj Pánek (hráč): Začali jsme výborně a dali jsme i gól. Pak jsme zahodili nespočet šancí a hosté nás z ojedinělé akce zaskočili vyrovnáním. Naštěstí jsme si do konce poločasu vzali vedení zpět. Ve druhé půli jsme vedení potvrdili a máme tři body.

K. Klubal [-] - D. Kašpárek [-] , L. Venhoda [-] , M. Rybka [-] (77. P. Kotačka [-] ) , M. Pánek [-] , T. Kotačka [-] , V. Přibil [-] , V. Němec [-] , V. Říha [-] (85. M. Uhlíř [-] ) , K. Busta [-] , P. Hrůza [-]