7.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

41. J. Havelka , 45. J. Havelka - 63. M. Blatný (p.) , 77. R. Hrádek , 83. D. Hibš
11

Domácí ztratili vyhraný zápas a nemají ani jeden bod.

Domácí po půli vedli

Domácí od začátku utkání byli lepším týmem a zahazovali jednu šanci za druhou. Hostům se nedařila kombinace a dělali spoustu chyb. Trest přišel ve 41. minutě, kdy se prosadil domácí Havelka - 1:0. Aby toho pro hosty nebylo málo, tak tentýž hráč vstřelil i další branku do kabiny - 2:0.

Hosté po přestávce otočili

Do druhého poločasu hosté nastoupili aktivněji a odměnou bylo snížení, když se z penalty prosadil Blatný - 2:1. Hosté nadále pokračovali v aktivní hře a v 77. minutě se prosadil po chybě domácího golmana sváteční střelec Hrádek - 2:2 Csaplárova past se vyplnila v 83.minutě, kdy se z přímého kopu prosadil Hibš - 2:3.. Domácí se na vyrovnání už nezmohli, a tak Budišov veze tři body.

FC Budišov - Nárameč
Matěj Sedláček (hráč): První poločas se nám nedařila kombinace a odcházeli jsme s hlavami dolu. Po přestávce jsme ale zabojovali a otočili jsme zápas, jsou to pro nás důležité tři body.