7.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

44. T. Toufar (p.) - 3. P. Tesař (p.) , 17. F. Kříž , 50. D. Vacuška , 66. F. Kříž , 69. F. Kříž (p.)
12

Utkání nevalné úrovně rozhodly penalty a standardní situace.

Hosté po půli vedli

Zápas začal pro domácí nešťastným momentem, když míč spadl na ruku jednoho z domácích hráčů a sudí Doskočil nekompromisně ukázal na penaltový puntík. Penaltu proměnil Tesař - 0:1. V 17. minutě se k přímému volnému kopu postavil Kříž, jeho střelu zeď tečovala a míč skončil v domácí síti - 0:2. Domácí snížili ve 44. minutě taktéž z penalty, když rozhodčí viděl faul na Martina Černého. K penaltě se postavil Toufar a proměnil ji - 1:2

Hosté si vedení pohlídali

V 50. minutě doputoval míč až k Vacuškovi a ten si před domácí brankou věděl rady - 1:3. V 66. minutě se k dalšímu přímému kopu postavil Kříž a jeho stříleý centr skončil v domácí síti za zkoprnělým Kudiovským - 1:4. V 69. minutě přišla další přísná penalta, kterou proměnil Kříž a zkompletoval hattrick - 1:5. V té samé chvíli obdržel Toufar červenou kartu za kritiku sudího. Zbytek zápasu se už jen dohrával.

TJ Moravec
Martin Černý (kapitán): Vůbec nám nevyšel začátek a celý první poločas jsme se hlavně bránili. Nakonec jsme dokázali snížit z penalty. Po pauze jsme chtěli na soupeře vlétnout, ale to se nestalo a znovu jsme inkasovali. Po červené kartě bylo po zápase.

1. FC JEMNICKO
Zbyněk Kincl (trenér): Vyšel nám náramně začátek zápasu, kdy jsme šli do dvougólového vedení a hráli co potřebovali. Od poloviny první půle si pak domácí vytvořili šance a do kabin i snížili. Ovšem ve druhé půli jsme opět rychle odskočili a po vyloučení domácího hráče bylo o výsledku rozhodnuto. Většinou to bylo pro nás v Moravci vždy těžké, ale tentokrát jsme podali dobrý soustředěný výkon a zaslouženě zvítězili.