6.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Měřín veze výhru z Budišova

14

V Budišově se radovali hosté, kteří o výhře rozhodli v prvním poločase.

Hosté po půli vedli

Budišov na svém hřišti přivítal Měřín. Začátek zapasu byl opatrný, domácí drželi míč více na svých kopačkách, ale žádnou větší šanci si nevytrvořili. Ve 23. minutě po chybě v domácí rozehrávce šel sám na brankáře Bajera hostující útočník Polanský a nedal brankáři šanci - 0:1 Domácí drželi stále balon na svých kopačkách, ale i to k tíženému gólu nevedlo. Naopak po další chybě skóroval opět Polanský - 0:2

Hosté si vedení pohlídali

Do druhé půle nastoupili domácí aktivněji a výsledkem bylo snížení na 1:2 po Pavlatovského brance. Psala se 47.minuta a vypadalo to, že na drama bude ještě zaděláno - 1:2. Hra poté byla vyrovnaná. V 71.minutě dal hostující Kejval branku na 1:3 a bylo takzvaně hotovo. Domácí už se na nic nezmohli a tak si hosté odváží tři hody

FC Budišov - Nárameč
Matěj Sedláček (hráč): Hostům jsme darovali dvě branky po našich chybách kterou vždy dokázali fotbalově potrestat. Nezbývá nám nic jiného než zabojovat o body příští týden na hřišti v Koutech.

TJ Jiskra Měřín
Karel Kružík (trenér): Perfektně jsme zvládli obranu a zajistili jsme střed hřiště. Tím pádem jsme Budišov k ničemu nepustili. Až na jednu podceněnou standardku si soupeř nic moc nevytvořil. A my jsme hrozili z brejku, což byl náš záměr. Tentokrát musím byt s výkonem opravdu spokojený.

P. Bajer [-] - R. Vašíček [-] , T. Kazda [-] , J. Kozuň [-] (65. J. Benda [-] ) , M. Kolda [-] , R. Hrádek [-] , M. Votoupal [-] , M. Sedláček [-] (25. R. Pavlatovský [-] ) , T. Nováček [-] , D. Hibš [-] , M. Blatný [-]

P. Sysel [-] - J. Polanský [-] (74. V. Beran [-] ) , D. Polák [-] , V. Procházka [-] (88. K. Kružík [-] ) , M. Kožený [-] (65. L. Pololáník [-] ) , M. Hladík [-] (65. D. Kejval [-] ) , L. Vokurka [-] (65. L. Doležal [-] ) , J. Netolický [-] , M. Souček [-] , T. Láznička [-] , T. Bublán [-]

ŽK: 75. T. Kazda , 82. T. Nováček - 25. M. Kožený , 29. L. Vokurka , 87. D. Polák .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: FABEŠ Roman - BESEDA Petr, CHROMÝ Karel.