5.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Dukovany si pohrály s Počítkami

13

Domácí potvrdili dobrý vstup do sezóny. Hattrickem se blýskl Dúcký.

Domácí po půli vedli

Dukovany poučeny prohrou s Počítkami v domácím prostředí z minulé sezóny vstoupily do zápasu aktivně a po dvaceti minutách nebylo co řešit. Hosté nestíhali jednoduché hře domácích a skóre se měnilo už ve 13. minutě, kdy se trefil Dúcký a otevřel svůj sobotní střelecký účet - 1:0. Tím také odstartoval osmi minutovou gólovou smršť. Ve 20. minutě prostřelil Štryncla podruhé v zápase Dúcký - 2:0. Hned po rozehrávce se dostal do šance Čapoun a napodobil svého kolegu - 3:0. Domácí poté trochu ubrali a ve zbytku prvního poločasu diváci další branku neviděli.

Domácí si vedení pohlídali

Po pauze měli domácí hru po kontrolou a v 64. minutě tak dostal možnost zkompletovat hattrick Dúcký - 4:0. V 75. minutě už to bylo o pět branek, když Štryncl lovil míč ze sítě po Holoubkově zakončení - 5:0. Domácí poté pustili do šance i hosty a v 85. minutě zaznamenal čestný úspěch Janů - 5:1.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček (vedoucí): Do Dukovan jsme jeli bez několika hráčů základní sestavy, tak jsme tým doplnili o hráče B mužstva. Po celý zápas byl domácí celek lepší a zaslouženě vyhrál. Chtěl bych poděkovat hráčů, kteří na zápas jeli.