4.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

V Šebkovicích nerozhodně

11

Domácí vedli, ale hosté díky trefě po pauze berou bod.

Domácí po půli vedli

Utkání mezi celky z Třebíčska začalo ve velkém tempu. Svůj úvodní tlak nakonec domácí korunovali brankou ze 13. minuty, když se po rohovém kopu trefil Kotačka - 1:0. Po brance se hosté zvedli a byli lepším týmem. Svoji převahu však v branku nepřetavili a když ani domácí svoji šanci neproměnili, tak se šlo do kabin s těsným vedením Šebkovic.

Hosté po přestávce srovnali

Po přestávce se hrál otevřený fotbal nahoru dolů. Koutům se v 54. minutě povedlo vyrovnat. Střelcem branky byl Havelka - 1:1. Zbytek zápasu patřil domácím, ale ty minimálně čtyři tutové šance zahodili a museli se spokojit s bodem.

TJ Sokol Šebkovice
Matěj Pánek (hráč): Po naší rychlé brance hosté hru vyrovnali a po pauze nakonec i srovnali. Poté jsme měli dost šancí na to, abychom vyhráli, ale vítěznou branku jsme nedali.

K. Klubal [-] - Š. Dvořák [-] , D. Bílek [-] , M. Rybka [-] , M. Pánek [-] , T. Kotačka [-] , V. Přibil [-] , V. Němec [-] , V. Říha [-] , K. Busta [-] , D. Kašpárek [-]