4.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

21. J. Novák (vl.) - 80. R. Čapoun
11

Souboj neporažených skončil dělbou bodů. Hosté srovnali v závěru.

Domácí po půli vedli

Zápas dosud neporažených nabídl divákům slušnou podívanou s šancemi na vítěztví na obou stranách. Oba týmy se snažili o aktivní technický fotbal. Hosté působili v první půli více jistěji v kombinaci. Jako první se do šance dostal Hostující Dúcký, ale jeho pokus o přehození skončil nad. Jemnicko se do zakončení dostávalo po rohových kopech. Vše ale končilo mimo tři tyče. Aktivní hostující Novák Martin se v 16. minutě prokličkoval až do vápna a tam včasným pádem pod nohy jeho průnik ukončil Kopeček. Ve 21. minutě Jemnicko rozjelo akci po levé straně a následný centr si nešťastně Novák Jan srazil do vlastní brány - 1:0.  Do poločasu se hrálo nadále aktivně a na každé straně si útočníci vytvořili šance, leč mýřili vedle nebo do připravených brankářů.

Hosté v závěru srovnali

Ve druhé půli hosté oteřeli více hru a lehce přehrávali domácí. Ti mohli zvýšit vedení, ale Křivánek a ani Tesař své šance nevyužili. Na druhé straně se vyznamenal Kopeček, který zlikvidoval tutové šance Nováka a Tofla. Pěkný moment přišel po 70. minutách hry. Dúcký z 35 metů po přímém kopu dělovkou trefil spojnici tyče a břevna. Následně mohl domácí Axman po rohovém kopu zvýšit, ale hlavou minul těsně prvý roh Křišťálovi brány. Zaslouženého vyrovnání se hosté dočkali v 80. minutě. Po centu Viklického vrátil míč před bránu Tofl a Čapoun už s doklepnutím míče do brány neměl problém - 1:1. Oba týmy však chtěli zvítězit a v samém závěru si po rohových kopech vypracovaly hlavičkové příležitosti. Ty však skončily mimo bránu, a tak se zrodila spravedlivá remíza.

1. FC JEMNICKO
Zbyněk Kincl (trenér): Zápas se mi líbil. Hosté hráli dopředu velice dobře. Sice jsme vedli a mohli odskočit ve vedení, nicméně jsme taky mohl prohrát. Díky Kopečkovi jsme drželi vedení. Hosté však byli za aktivitu odměněni, takže remíza je spravedlivá

V. Kopeček [-] - D. Vacuška [-] , L. Niederhofer [-] (86. F. Kříž [-] ) , O. Tesař [-] , R. Menčík [-] - M. Jindra [-] (80. M. Hošek [-] ) , S. Křivánek [-] , V. Toman [-] , P. Tesař [-] - M. Axman [-] , T. Bastl [-] (71. T. Süssenbek [-] ) -