4.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Přestřelka pro žďárské béčko

12

Hosté celý zápas tahali za delší konec a mají první body.

Hosté po půli vedli

Do utkání vstoupil lépe hostující celek a odměnou mu byla branka po rohovém kopu, kterou vstřelil Srnský - 0:1. Počítky vyrovnaly ve 28. minutě, kdy střelou zpoza vápna překvapil Mašek hostujícího brankáře Balcara - 1:1. Od tohoto okamžiku Počítky přitlačily hostující celek, ale branku z toho nevytěžily. Třetí branku v utkání vstřelil těsně před pauzou Jakub Štíbal - 1:2. Žďárská rezerva šla do kabin s vedením 2:1.

Hosté si vedení pohlídali

Druhý poločas se Počítky snažily o vyrovnání, které přišlo v 62. minutě. Na hranici ofsajdu převzal balón Filippi a nedal hostujícímu brankáři šanci - 2:2. Rozhodující moment v utkání byly dvě branky Žďáru v rozmezí dvou minut. Nejprve překvapil domácího brankáře Šobeje střelou z 25 metrů Vokoun a Lukáš po samostatném úniku - 2:4. Brankové hody pokračovaly. V 78. minutě Filippi vykřesal naději pro domácí, kdy razantní střelou snížil - 3:4. Počítky vrhly všechny síly do útoku, ale vyrovnat se nepodařilo. Poslední branku v utkání vstřelil v 88. minutě hostující Bohumír Sláma - 3:5.