2.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

V Kostelci branka nepadla

10

Kostelec si na domácím hřišti rozdělil body s Budišovem

V prvním poločase branka nepadla

Budišov jako první tým okusil hru nováčka soutěže z Kostelce. Od první minuty bylo utkání vyrovnané, domácí se prezentovali dlouhými kříženými nákopy, hosté chtěli hrát kombinační hru po zemi. Utkání bylo během první půli vyrovnané, hosté se mohli dostat do vedení, ale Dvořák ve stoprocentní šanci trefil jen domácího brankáře Plavce. Domácí mohli v zápětí odpovědět, ale samostatný nájezd vychytal hostující Bajer.

Ani po přestávce branka nepadla

V druhé půli si oba týmy vytvořili šance. Hostující Blatný šel sám na brankáře ale nájezd neproměnil. Domácí útočník byl ve stejně situaci o chvíli později ale netrefil branku a tak zápas skončil spravedlivou remízou 0:0.

FC Budišov - Nárameč
Matěj Sedláček (hráč): Nevěděli jsme co čekat. Domácí hráli jednoduchý fotbal plný dlouhých nákopů. Remíza je spravedlivým výsledkem.